Ieva Stiģe

Sporta veterāni turpina startēt

17.Maijs, 2024
Sports
Laikrakstā

11. maijā Latvijas sporta veterānu savienības 61. sporta spēlēs startēja Valmieras novada volejbola komandas un dambretisti, bet svētdien Cēsu novadā kontrolpunktus meklēja orientieristi.

Valmieras sporta veterānu panākumi

30.Aprīlis, 2024
Sports
Laikrakstā

20. aprīlī uz starta atkal izgāja Valmieras novada sporta veterāni. Uz svaru stieņa spiešanas sacensībām Bauskas novada Codes pamatskolā devās Andreja Rožlapas komplektētā novada komanda.

Volejbolistu uzvaras Jelgavā

1.Marts, 2019
Sports
Laikrakstā

Sestdien Jelgavas pilsētas sporta hallē norisinājās Latvijas Sporta veterānu-senioru savienības 56. sporta spēļu finālsacensības volejbolā vairākās vecuma grupās.

Valmieriešiem panākumi veterānu mačos

15.Februāris, 2019
Sports
Laikrakstā

Uz Latvijas Sporta veterānu-senioru savienības 56. sporta spēļu finālsacensībām distanču slēpošanā Madonas sporta un atpūtas bāzē «Smeceres sils» devās slēpotāji. Komandu nokomplektēja Antra Limbēna-Strazdīte. Valmierieši tika pārstāvēti dažādās vecuma grupās un atbilstoši arī slēpoja perfekti sagatavotajās trasēs – 2 km, 5 km un 10 km distances.

Jaunajā skolas gadā daudz gandarījuma brīžu

5.Septembris, 2017
Izglītība
Laikrakstā

Krāšņi saziedējušas puķu dobes, ābeļu zaros briestoši āboli, zaļi, sakopti zālieni — tāda pavērās aina nedēļu pirms skolas sākuma, kopā ar pašvaldību darbiniekiem apmeklējot izglītības iestādes Beverīnas, Kocēnu, Mazsalacas, Naukšēnu un Rūjienas novados. Kā vienmēr bija prieks par vasarā paveiktajiem darbiem skolas vides labiekārtošanā, skolotāju gatavību jaunajam darba cēlienam. Līdzās izglītības iestādēm, kuras uz viesošanās dienu bija gatavas uzņemt skolēnus, dažās vēl turpinājās remontdarbi, bet cerams, ka 1. septembrī par tiem vairs varbūt atgādināja tikai krāsas smarža. Darbam gatavas bija J. Endzelīna Kauguru pamatskola, Trikātas pamatskola, Brenguļu sākumskola, Jaunburtnieku pamatskola, Mazsalacas, Naukšēnu novada un Rūjienas vidusskolas.

Valmieras volejbolistes triumfē turnīrā Somijā

29.Novembris, 2016
Sports
Laikrakstā

26. — 27. novembrī dāmu komanda «Valmiera 60+» startēja Starptautiskā volejbola veterānu turnīrā Somijā, Tamperē. Turnīrs Pirkkas sporta un izstāžu kompleksā šogad svinēja savu 30. gadskārtu. Kopējais dalībnieku skaits — 128 komandas (85 kungu un 43 dāmu) galvenokārt no Somijas, bet bija arī viesi no Latvijas, Igaunijas, Zviedrijas un Krievijas. Vecuma kategorijas: kungiem no 40 līdz 80 gadiem un dāmām no 40 līdz 70 gadiem. Divās dienās 29 spēļu laukumos tika izspēlētas visas turnīra spēles.

Gājiena atcelšanai nebija iemesla

14.Jūlijs, 2015
Viedokļi
Laikrakstā

Sestdienas vakarā, kad Mežaparka estrādē notika XI Latvijas skolu jaunatnes Dziesmu un deju svētku noslēguma koncerta ģenerālmēģinājums, daudziem dziedātājiem kļuva slikti un viņi paģība. Mediķi slimnīcā nogādāja 17 bērnus. Ņemot vērā minēto, izglītības un zinātnes ministre naktī nolēma atcelt nākamajā dienā paredzēto svētku gājienu, tomēr realitātē gājiens notika un dalībnieki tajā devās brīvprātīgi.