Ilze Mitāne

Iedzīvotāji padarījuši daudz

27.Aprīlis, 2015
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Šogad Lielās Talkas moto bija «Pastāvēs, kas pārvērtīsies», tāpēc daudz enerģijas novadā veltīts ne tikai atkritumu savākšanai, bet tieši labiekārtošanas darbiem, tomēr, kā ik gadu, savākts arī iespaidīgs zemē nomesto atkritumu daudzums.

Mīlestība nebeidzas

20.Augusts, 2014
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Otrdien Mazsalacā vēsturiskā īsbrīdī tika slēgtas LKF Ziemeļvidzemes biroja durvis, sakot paldies tā vadītājai Nellijai Nurmikai un atvadoties no viesmīlīgā Brants dzimtas nama telpām.

Paraksta unikālu sadarbības līgumu

21.Maijs, 2014
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Mazsalacas vidusskola parakstījusi sadarbības līgumu ar Ogres Profesionālās izglītības kompetenču centru (PIKC) par duālo izglītību Mazsalacas vidusskolā, sākot ar 2014./2015. mācību gadu. Līgumu parakstīja Mazsalacas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Harijs Rokpelnis, Mazsalacas vidusskolas direktore Zaiga Ivana un Ogres PIKC direktore Ilze Brante. Svinīgajā līguma parakstīšanā piedalījās Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) Izglītības departamenta direktore Evija Papule un IZM valsts sekretāre Sanda Liepiņa.

Skolotāji jau talko!

23.Aprīlis, 2014
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Mazsalacas vidusskolai ir jauka tradīcija: skolas uzkopšanā pie darba tiek likti ne tikai skolēni, bet arī skolotāji, turklāt pēdējie to dara tīri brīvprātīgi. Tā kā šis skolai ir jubilejas gads, tad skolotāji darbam sasparojās īpaši rūpīgi. Tīrīta tika skolas dīķa saliņa un tās apkārtne. Sākumā skolotāji un skolas darbinieki lēmuši tīrīt tikai saliņu, bet, tā kā darbs vedies īpaši labi un raiti, iztīrīta arī visa graviņa līdz pat ceļam, par ko prieks ir dubults.