Iveta Šmugā

Vispirms jāizvērtē situācija katrā pašvaldībā

8.Marts, 2021
PROJEKTS
Portālā

Atkritumu apsaimniekošanas plānošana ilgtermiņā ir viens no Eiropas Savienības (ES) un Latvijas nozīmīgākajiem jautājumiem vides politikā, sekmējot virzību uz Eiropas Zaļo kursu un pāreju uz klimatneitralitāti.  Par to, kā atkritumu apsaimniekošanas plānā (2021.–2028. g.) paredzēts samazināt atkritumu daudzumu Latvijā un kādi uzdevumi doti pašvaldībām, sarunājāmies ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) valsts sekretāra vietnieci vides aizsardzības jautājumos ALDU OZOLU.

Svarīgākais – pašai būt noteicējai

1.Oktobris, 2019
Pilsētās un novados
Portālā

Madoniete Krista Bicāle savu uzņēmumu SIA "Kabe leather" izveidoja šā gada 19. martā. Viņa ražo somas, naudasmakus, jostas u. c. aksesuārus un ādas izstrādājumus ar preču zīmolu "Kabe". Lielākoties darbi top vienā eksemplārā.

No Viskonsinas uz dzīvi Madonā

3.Oktobris, 2017
Pilsētās un novados
Portālā

Pēc 14 gadu dzīvošanas Brillionā Viskonsinas štatā Amerikas Savienotajās Valstīs uz pastāvīgu dzīvi Madonā šogad atgriezusies Vineta Caune-Meijere kopā ar vīru DŽASTINU VILJAMU MEIJERU un abiem bērniem. Gevins Dairis šoruden uzsāka mācības Madonas pilsētas  vidusskolas 4. klasē un Adriana Larena – 2. klasē. Ģimene vēl tikai iejūtas gan šejienes sadzīvē, arī Latvijas klimatiskajos apstākļos un palīdz skolā iejusties abiem bērniem, kuriem mācības notiek nevis angļu, bet latviešu valodā.