Jūlijs Cukurs

Jūlijs Cukurs

Skaista visos gadalaikos

6.Jūnijs, 2023
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Liesmā jau publicējām ziņu, ka pagājušās nedēļas pirmdienā Naukšēnu muižā notika Valmieras novada pašvaldības rīkotā tikšanās ar iedzīvotājiem, lai apspriestu Naukšēnu muižas kompleksa, kas sastāv no 14 ēkām un 66,22 ha zemes un nu nonācis novada īpašumā, tālāko likteni, tāpēc pagājušajā trešdienā lūdzu Naukšēnu apvienības pārvaldes vadītāju JĀNI ZUMENTU pastāstīt detalizētāk par šo tikšanos un turpmākajiem iespējamajiem situācijas attīstības scenārijiem.

Profesionālajos svētkos

17.Maijs, 2023
Mūsu drošībai
Laikrakstā

Šodien visā valstī tiek atzīmēta Ugunsdzēsēju un glābēju diena, bet pagājušajā piektdienā Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona darbinieki pulcējās svinīgā sanāksmē, kurā VUGD priekšnieka vietnieks ģenerālis Intars Zitāns un Vidzemes reģiona brigādes komandieris pulkvežleitnants Andris Kellijs izcilniekiem pasniedza Goda rakstus...

Ceļavārdi pirmajam iesaukumam

17.Maijs, 2023
Viedokļi
Laikrakstā

Noslēgusies brīvprātīgā pieteikšanās valsts aizsardzības dienestā – vēlēšanos to pildīt apliecinājuši 488 jaunieši, pieliekot punktu spriedelējumiem par šī dienesta lietderību vai nelietderību – Krievijas iebrukums Ukrainā ir parādījis mūsu austrumu kaimiņa īsteno seju, kurā neatrast nevienu cilvēcīgu vaibstu.

Atklāj Ukrainas Mazo pilsētu asociācijas pārstāvniecību

16.Maijs, 2023
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Ceturtdien Valmieras novada pašvaldības Centrālās administrācijas ēkā, klātesot Ukrainas ārkārtējam un pilnvarotajam vēstniekam Latvijas Republikā Anatolijam Kucevolam un Valmieras mēram Jānim Baikam, tika svinīgi atklāta Ukrainas Mazo pilsētu asociācijas pārstāvniecība Latvijas Republikā, ko tiešsaistē atbalstīja arī Ukrainas Mazo pilsētu asociācijas priekšsēdētājs Pāvels Kozirevs, Latvijas pašvaldību savienības priekšsēdis Gints Kaminskis un Slavutiču mērs Jurijs Fomičevs.

Pareizajā virzienā

10.Maijs, 2023
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Naukšēnu pagasta zemniekam IVO LAUBERTAM pavasaros darāmā netrūkst, taču viņš allaž atrod laiku, lai pastāstītu Liesmai, kā sokas saimniekošana.

Spriež par muižas nākotni

10.Maijs, 2023
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Pagājušajā trešdienā Naukšēnu muižā uz darba grupas otro apspriedi (iepriekšējā notikusi pirms 2 nedēļām) pulcējās Naukšēnu puses uzņēmēji, amatpersonas un speciālisti, lai lemtu, kā tālāk attīstīt Naukšēnu muižas kompleksu, ko Valmieras novada pašvaldība saņēmusi no valsts.

"Rubene" labākā piecpadsmito reizi!

18.Aprīlis, 2023
Sports
Laikrakstā

Svētdien Arēnā Rīga visas dienas garumā tika dalītas Latvijas čempionāta florbolā medaļas. ELVI florbola līgas finālā triumfēja Kocēnu sporta kluba florbola komandas Rubene meitenes, kas pagarinājumā ar 6:5 apspēlēja galvaspilsētas NND/RJTC vienību, kļūstot par piecpadsmitkārtējām Latvijas čempionēm.

Pavasaris iedvesmo

12.Aprīlis, 2023
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Tekstilmāksliniecei AGNESEI VAĻINIECEI pagājušajā nedēļā neiznāca vaļas uzņemt Liesmas pārstāvjus personīgi, taču viņa, neraugoties uz aizņemtību, neatteica atbildēt uz iesūtītajiem jautājumiem, lai pastāstītu par jaunumiem savā radošajā darbībā un saimniekošanu Naukšēnu pagasta Ābelītēs.

Ar cerīgu skatu nākotnē

4.Aprīlis, 2023
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Sestdien Valmieras Kultūras centrā visas dienas garumā skanēja ragu mūzika 25 orķestru no Aizkraukles, Alūksnes, Cēsu, Gulbenes, Limbažu, Madonas, Mārupes, Ogres, Saulkrastu, Siguldas, Smiltenes un Valkas novadiem, kā arī no Rīgas un Valmieras valstspilsētām, izpildījumā. XXVII Vispārējo latviešu Dziesmu un XVII Deju svētku Vidzemes pūtēju orķestru skatē kolektīvi startēja četrās no piecām grūtības pakāpēm, katrs izpildot trīs skaņdarbus – obligāto, izlozēto un pašu izvēlēto no savas grupas repertuāra, ko vērtēja žūrija, kuras sastāvā darbojās Aivars Krūmiņš, Egils Šķetris, Haralds Bārzdiņš, Jānis Retenais un Guntis Kumačevs.

Izvēloties vietējo kurināmo

29.Marts, 2023
PROJEKTS
Laikrakstā

Pēc dažām nedēļām apkures sezona būs beigusies, bet, kamēr ziema visai negribīgi atkāpjas, izmantoju izdevību par aktuālo vietējo energoresursu izmantošanā izvaicāt Adven Latvia un AS Valmieras enerģija valdes locekli MĀRI KĀNĪTI.

No kara spēlēm līdz vēsturiskam pētījumam

22.Marts, 2023
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Leģionāru piemiņas dienas pievakarē Kocēnu pagasta bibliotēkā notika Haralda Bruņinieka grāmatas par Aknīstes, Biržu, Elkšņu, Gārsenes, Saukas, Susējas un Viesītes pagastu nacionālajiem partizāniem Nāvi mānot atvēršanas svētki un tikšanās ar autoru. Sarīkojums sākās ar Haralda stāstījumu, kāpēc šī grāmata ir par Sēliju un nevis par Kocēniem.

Fiziķi vai liriķi

21.Marts, 2023
Viedokļi
Laikrakstā

Manā jaunībā tā bija visai populāra diskusiju tēma, kura joprojām nav zaudējusi savu aktualitāti, jo gan vieniem, gan otriem ir savi plusi un mīnusi.

Ko nolemjam, to izdarām

15.Marts, 2023
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Lai arī Liesmas ciemošanās dienā Naukšēnu apvienībā gan SIA Naukšēni izpilddirektoram JURĢIM KRASTIŅAM, gan projektu vadītājai GUNTAI BOLEI bija darīšanas galvaspilsētā, viņi laipni piekrita atbildēt uz iesūtītajiem jautājumiem.

Kārtībai jābūt!

15.Marts, 2023
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Kā jau vairums pašvaldības policijas darbinieku, arī DZINTARS KAZAKĒVIČS šos pienākumus uzņēmies pēc dienesta valsts policijā, līdz ar to šajā darbā viņam īpašu jaunumu nav.

Jo augstāk, jo labāk

15.Marts, 2023
Sports
Laikrakstā

Jāņa Daliņa stadiona manēžā 25. februārī notikušajā Baltijas valstu U18 vecuma grupas komandu čempionātā vieglatlētikā vienu no izcilākajiem rezultātiem uzrādīja Naukšēnu vidusskolas 9. klases skolniece LORETA BĒRZIŅA, uzvarot augstlēkšanā ar 1,81 m, kas ir jauns Latvijas U18 grupas rekords.

Ārpus aktīvās politikas (1)

10.Marts, 2023
Viesis
Laikrakstā

Uz jautājumu, kā sokas, bijušais Saeimas deputāts ROMĀNS NAUDIŅŠ smaidot atbild ar vienu vārdu – izcili!, jo jau trīs mēnešus ir ārpus aktīvās politikas.