Jūlijs Cukurs

Jūlijs Cukurs

Nopietnas izvēles priekšā

15.Aprīlis, 2021
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Naukšēnietis EDUARDS LŪSIS šovasar Rīgā absolvēs Jāzepa Mediņa mūzikas vidusskolu trombona specialitātē. Kā šobrīd notiek mācības un gatavošanās beigšanas eksāmeniem, skaidrojām, sazinoties pa tālruni ar pašu Eduardu.

Pārspēti arī liepājnieki

13.Aprīlis, 2021
Sports
Laikrakstā

Optibet futbola virslīgas 4. kārta iesākās ar principiālo dueli starp FK Liepāja un Valmiera FC, kurā panākumu ar 2:1 guva mūsējie, izvirzoties čempionāta turnīra tabulas līderpozīcijās.

Konkurence būs spēcīga

13.Aprīlis, 2021
Politika
Laikrakstā

Piektdien Vidzemes Olimpiskā centra Notikumu zālē bija pulcējušies visu deviņu Valmieras novada pašvaldības vēlēšanām pieteikto kandidātu sarakstu pārstāvji, lai iesniegšanas kārtībā izlozētu vēlēšanu biļetena kārtas numuru. 

Valmierieši uzvar mača izskaņā

9.Aprīlis, 2021
Sports
Laikrakstā

Svētdien Vidzemes Olimpiskā centra stadionā Optibet Latvijas futbola virslīgas čempionāta spēlē pērnās sezonas bronzas medaļniece Valmiera mērojās meistarībā ar pagājušās sezonas ceturtās vietas īpašnieci Ventspili, uzvaru nesošos vārtus Daisukes Jokotas izpildījumā gūstot tikai spēles 87. minūtē – japāņu pussargam tie bija pirmie Latvijā.

Zemessardzes orķestra dāvana Lieldienās

1.Aprīlis, 2021
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Vakar piecās Valmieras vietās – Vidzemes slimnīcā pie ieejas poliklīnikā un pusstundu vēlāk baseina pusē, pansionātā «Valmiera» Rīgas ielā, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta centrā Rīgas ielā un pansionātā Kauguru ielā – skanēja Zemessardzes orķestra metāla pūšamo instrumentu ansambļa brīvdabas koncerti, kuros uzstājās trompetisti Dāvis Sedols un Normunds Katajs-Paeglis, eifoniste Marija Anna Novicāne, trombonists Emīls Gāgans, tubists Eduards Lipāns un sitaminstrumentu virtuozs Viesturs Leitholds. 

Pirmie saraksti iesniegti

26.Marts, 2021
Politika
Laikrakstā

Lai arī deputātu kandidātu sarakstu iesniegšana 5. jūnijā paredzētajām Valmieras novada domes vēlēšanām izsludināta jau kopš 17. marta, mūspuses politiķi ieturēja lielu mākslinieku cienīgu pauzi, un tikai aizvakar pēcpusdienā Ilzes Polkas vadītās Vēlēšanu komisijas, kurā vēl darbojas  sekretāre Svetlana Greka un komisijas locekļi Ilze Šteinberga un Pēteris Rava, priekšā stājās pirmās trīs partijas – Valmierai un Vidzemei, Latvijas Zemnieku savienība un Latvijas Krievu savienība.

Ar svētu ticību brīvai Latvijai

26.Marts, 2021
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Vakar apritēja 72. gadskārta kopš vienas no melnākajām dienām latviešu tautas vēsturē, kad lopu vagonos uz Sibīriju tika izsūtīti mūsu lauku strādīgākie un krietnākie  iedzīvotāji, no kuriem daudzi nekad vairs neatgriezās. 

Arnis soļo tuvāk Tokijas spēlēm

24.Marts, 2021
Sports
Laikrakstā

Sestdien Slovākijas kūrortpilsētā Dudincē notika tradicionālās soļošanas sacensības 50 km distancē Dudinska 50, kurās Latvijas šobrīd ātrākais soļotājs Arnis Rumbenieks, uzrādot jaunu personisko rekordu 3:54,43, izcīnīja 16. vietu, tādējādi tuvojoties savām trešajām olimpiskajām spēlēm. 

Krollim trešie vārti, komandai punkts

23.Marts, 2021
Sports
Laikrakstā

Piektdienas pēcpusdienā Vidzemes Olimpiskā centra stadionā notika Optibet Latvijas futbola virslīgas čempionāta otrās kārtas spēle, kurā laukuma saimnieki Valmiera FC uzņēma BFC Daugavpils komandu. 

Būs jauni koka soli Ķoņu kalnā

18.Marts, 2021
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Kā pastāstīja Naukšēnu novada projektu vadītāja ANITA DUKURE, 2020. gada septembra sākumā tika saņemts Lauku atbalsta dienesta lēmums, ka apstiprināts Naukšēnu novada pašvaldības projekts Koka soli Ķoņu kalnā (projekta Nr. 09-AL29-A019.2201-000007), kas tika iesniegts biedrības No Salacas līdz Rūjai izsludinātajā LEADER projektu konkursā.

Futbolisti sezonu sāk ar uzvaru

16.Marts, 2021
Sports
Laikrakstā

Pagājušās nedēļas nogalē startēja Latvijas futbola Optibet virslīgas turnīrs, kura pirmajā kārtā pērnās sezonas bronzas medaļnieki valmierieši izbraukumā sacentās ar sudraba laureātiem Rīgas Futbola skolas pārstāvjiem, sagādājot īstus futbola svētkus ne vien allaž kritiskajiem dīvāna ekspertiem, bet arī futbola lietpratējiem.

Daudz veselības, jubilār!

12.Marts, 2021
Sports
Laikrakstā

Nākamtrešdien apaļo 70 gadu jubileju atzīmēs Valmieras šobrīd nopelniem bagātākais vieglatlētikas treneris RAITIS RAVINSKIS, kurš joprojām turpina audzināt jaunos talantus, neliedzot savu padomu arī gados jaunākajiem kolēģiem. 

Ko tu dungo savā kabatā

11.Marts, 2021
Viedokļi
Laikrakstā

Ilgu laiku neviens neko nerunāja par Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem, kas notiek jau kopš 1960. gada un Covid pandēmijas ierobežojumu dēļ no 2020. gada tika pārcelti uz šīgada vasaru.

Uz sacensībām Klaipēdā

5.Marts, 2021
Sports
Laikrakstā

Pagājušās nedēļas nogalē Rīgā, Ķīpsalas 50 m baseinā, notika Latvian Open sacensības peldēšanā, kuru dalībniekiem bija iespējas izpildīt Tokijas olimpisko spēļu un 2022. gada pasaules čempionāta Fukuokā kvalifikācijas normatīvus, un vairākiem sportistiem tas arī izdevās. 

Pie tukšām tribīnēm

2.Marts, 2021
Viedokļi
Laikrakstā

Pirmdienas rītā, pārrunājot nedēļas nogales sporta notikumus, kolēģis Guntis bija norūpējies par mūsu peldētāju startiem, jo aizvadītajās Latvian Open sacensībās Ķīpsalas baseinā labākus rezultātus par Latvijas izlases dalībniekiem sasniedza Baltkrievijas un Igaunijas sportisti – vai tad viņiem kas citādāks nekā mūsējiem?

Laba raža labi jāglabā

25.Februāris, 2021
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Braucot pa Naukšēnu apvedceļu, jau pa gabalu redzami SIA A.D. jaunās graudu kaltes sudrabotie torņi. Šis projekts 1800060 eiro vērtībā ar Eiropas Savienības Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai, Zemkopības ministrijas un Lauku atbalsta dienesta atbalstu īstenojies vairāku gadu garumā, par ko tuvāk stāsta kaltes saimnieks AINIS DUKURS:

Pie Kaspara jēru laikā

25.Februāris, 2021
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Aitkopjiem šis ir jēru dzimšanas laiks, tāpēc arī bioloģiskās saimniecības Ances īpašnieku KASPARU KĻAVIŅU, kura ganāmpulks ar 90 mātēm un pieciem teķiem vairākos rādītājos joprojām ir viens no labākajiem Latvijas tumšgalves tīršķirnes ganāmpulkiem Latvijā, sastopam kūtī, rūpējoties par jaundzimušajiem.

Jauni profesionāļi Zemessardzē

19.Februāris, 2021
Mūsu drošībai
Laikrakstā

Ievērojot visus valdības izdotos noteikumus un Nacionālo Bruņoto spēku pavēles, aizpagājušās nedēļas nogalē notika Zemessardzes 22. kaujas nodrošinājuma bataljona komandējošā sastāva teorētiskās mācības par operāciju plānošanu un pavēļu sastādīšanu kaujas apstākļos apdzīvotās vietās.

Pinoties "meistarībā"

18.Februāris, 2021
Viedokļi
Laikrakstā

Sporta pasaulē ir tāds termins – sapinās meistarībā, ko lietojam brīžos, kad komandu spēlēs drošās situācijās tikmēr tiek kombinēts, kamēr pretinieks paspēj atgriezties aizsardzībā, un vārtos vai grozā raidītā bumba mērķi nesasniedz. Šobrīd kaut kas stipri līdzīgs vērojams valdības rīcībā, kaut gan vēl pirms dažiem mēnešiem visi staigāja lepni izslējušies, stāstot anekdotes par igauņiem, kuru galvenā problēma esot zemais ar Covid inficēšanās līmenis Latvijā.