Jūlijs Cukurs

Jūlijs Cukurs

Četru dienu festivālā

29.Jūlijs, 2021
Sports
Laikrakstā

Sestdien jau no paša rīta Naukšēnu pagasta stadionā tradicionālo svētku turnīru uzsāka futbolisti. Tuvāk par šo pasākumu lūdzām pastāstīt pagasta sporta organizatoru GUNDARU PUTNIŅU:

Bija, ir un būs!

29.Jūlijs, 2021
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Ar šādu devīzi Naukšēnos svinēja gadskārtējos svētkus četru dienu garumā. Kad tur ieradāmies sestdien ap pusdienlaiku, uz beigām gāja Bērnu rīts ar dažādiem uzdevumiem un piena kokteiļu baudīšanu pie Cilvēkmuzeja.

Pašvaldība sveic jaundzimušos

6.Jūlijs, 2021
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Tveicīgā sestdienas vakarā pie Naukšēnu kultūras nama tika godināti pagājušajā gadā dzimušie bērni un viņu ģimenes pasākumā Mazais novadnieks 2020. Aizvadītajā gadā Naukšēnu novadā dzimuši 11 bērni – 10 Naukšēnos un viens Ķoņos. Saistībā ar valstī noteiktajiem ierobežojumiem Covid-19 dēļ kopējs pasākums šogad izpalika, bet tas nemazināja prieku un svētku sajūtu.

Noslēdzies mācību gads Naukšēnu novada vidusskolā

6.Jūlijs, 2021
Izglītība
Laikrakstā

Ir aizvadīts 2020./2021. mācību gads, un priekšā ir gaidītais vasaras brīvlaiks. Šis mācību gads mums visiem bija izaicinājumu pilns. Apguvām jaunas iemaņas – strādāt un mācīties attālināti. Neskatoties uz to, ka visa mācību gada laikā ir bijuši dažādi ierobežojumi saistībā ar Covid-19, mūsu skolēni ir piedalījušies arī dažādos konkursos un olimpiādēs un guvuši labus panākumus, lai viņus varētu saukt par Naukšēnu novada vidusskolas lepnuma ieguvējiem.

Saulgriežu laika atskaņas

6.Jūlijs, 2021
Dzīvesstils
Laikrakstā

Vasaras Saulgriežu laiks... Laiks, kad reibina nez no kurienes pār labības laukiem vēja nesta jasmīnu smarža... laiks, kad lepni piemāju dobēs gozējas peoniju ceri un īrisu bārdas, sacenšoties krāšņumā... laiks, kad uz mutes kūst pirmās zemenes... laiks, kad gada īsākajās naktīs un garākajās dienās latvietis izsenis piedzīvojis kopību – ar dabu, ar senčiem, ar apkārtējiem, pats ar sevi...

Jubilejas meistarsacīkstēs – trīs čempioni

2.Jūlijs, 2021
Sports
Laikrakstā

Pagājušajā sestdienā un svētdienā Jelgavā, Jāņa Lūša vārdā nosauktajā stadionā, notika Latvijas 100. meistarsacīkstes vieglatlētikā, kurās atzīstamus panākumus guva arī Valmieras Vieglatlētikas kluba dalībnieki. Par sacensību izcilniekiem stāsta treneris RAITIS RAVINSKIS:

Trīs mačos seši punkti

29.Jūnijs, 2021
Sports
Laikrakstā

Trīs spēles Optibet Latvijas futbola virslīgā aizvadījusi Valmiera FC komanda, izcīnot divas uzvaras, bet vienu reizi piekāpjoties.  

Gaidot jubilejas koncertus

22.Jūnijs, 2021
Pie mums un citur
Laikrakstā

Pop-up tirdziņā Multimāksla Vaidavas ezera krastā pie kādas no teltīm ievērojām slaida auguma vīru košā jakā un grupas Eolika T-kreklā. Kad nu viņš uz mirkli atmaskojās, nebija ne mazāko šaubu – tas taču DAINIS DOBELNIEKS, viens no leģendārā kvarteta, ko savulaik dēvēja par Latvijas ABBA, dalībniekiem. 

Darīt savu valsti drošāku

17.Jūnijs, 2021
Mūsu drošībai
Laikrakstā

Vakar Valmierā, Vienības laukumā, notika svinīgā ceremonija, kurā Zemessardzes 2. Vidzemes brigādes komandiera amatā stājās pulkvedis Gunārs Kauliņš, nomainot līdzšinējo brigādes komandieri pulkvedi Mareku Ozoliņu.

Ar līderu cienīgu raksturu

15.Jūnijs, 2021
Sports
Laikrakstā

Latvijas Optibet futbola Virslīgas 16. kārtas spēlē līderu cienīgu raksturu parādīja Valmiera FC komanda, kas izbraukumā pret BFC Daugavpils 77. minūtē nonāca iedzinējos, bet jau pēc piecām minūtēm izvirzījās vadībā, izcīnot svarīgu panākumu ar 2:1 un kārtējos tik vērtīgos 3 punktus turnīra tabulā.

Vakars pie ezera slavenību sabiedrībā

9.Jūnijs, 2021
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Sestdienas novakarē pie Vaidavas ezera divu stundu garumā notika pop-up tirdziņš Multimāksla, kurā varēja iegādāties populāru Latvijas radošo personību darinājumus – Elitas Patmalnieces košās kleitas un sejas maskas, Roberta Meloni grāmatas, Igauņu ģimenes koka izstrādājumus – pītos ogu groziņus un oriģinālos tautas instrumentus, Igo apgleznotās krūzītes un šķīvīšus, T-kreklus ar grupas Eolika simboliem, grupas Menuets flautistes Baibas Jageres tamborējumus, kompaktdiskus, bižutēriju, kontrtenora Sergeja Jēgera marinējumus un vēl daudzas citas lietas ar īpašu pievienoto vērtību.

Pārmaiņu laiks "Ābelītēs"

8.Jūnijs, 2021
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Pie tekstilmākslinieces AGNESES VAĻINIECES Naukšēnu novada Ābelītēs diezgan regulāri ik gadu ciemojāmies rudens pusē. Pērn šo tradīciju pārrāva pandēmija, taču, uzzinājuši, ka Agnese piedalījusies Naukšēnu novada durvju uz gaišo nākotni apgleznošanā, sapratām, ka tā turpināties nedrīkst, un tā nu piektdienas rītā, kad saulīte pa zemes virsu staigā, atkal esam Ābelītēs, kur notiek kārtējie labiekārtošanas darbi. Pati saimniece nāk pretī smaidoša, basām kājām, atvainojoties par pagalmā valdošo bardaku, savukārt mēs apsolām fotogrāfijās iemūžināt tikai un vienīgi pozitīvo.

Izvēle notikusi

8.Jūnijs, 2021
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Sestdien notikušās pašvaldību vēlēšanas vēsturē ieies ar līdz šim zemāko balsotāju aktivitāti – Valmieras novadā no 41525 balsstiesīgajiem iedzīvotājiem pie vēlēšanu urnām bija devušies 15710 jeb 37,83%, bet visā valstī šie skaitļi ir vēl pieticīgāki – attiecīgi 964339 un 327950 jeb 34,01 %. 

Ar pozitīvu skatu nākotnē

4.Jūnijs, 2021
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Pirmdien visā Latvijā sākās iepriekšējā balsošana pašvaldību vēlēšanās, kas turpinājās ceturtdien rīta pusē, un līdz vēlēšanu dienai – 5. jūnijam – vēlēšanu iecirkņi gaidīs iedzīvotājus arī šodien pēcpusdienā no pl. 13 līdz 20.

Pa gabalu viss izskatās labi...

2.Jūnijs, 2021
Pilsētās un novados
Laikrakstā

ANDRIS PAULS-PĀVULS. Viens no Pilsoņu kongresa un Latvijas Nacionālās neatkarības kustības (LNNK) veidotājiem pagājušā gadu tūkstoša astoņdesmito gadu beigās pēc teju divdesmit gadu aktīvas politiskās darbības daudziem visai negaidīti pameta galvaspilsētu, kļūstot par bioloģisko zemnieku Smiltenes novadā. Tāpēc arī pirmais jautājums viņam:

Bijusī kalpu māja kalpos Zemessardzei

27.Maijs, 2021
Mūsu drošībai
Laikrakstā

Otrdien aizsardzības ministrs Artis Pabriks apmeklēja Zemessardzes 2. Vidzemes brigādes 22. kaujas nodrošinājuma bataljonu Valmierā, lai svinīgi atklātu atjaunoto infrastruktūru Zemessardzes 2. Vidzemes brigādes teritorijā un piedalītos Valmiermuižas alus darītavas sveiciena pasniegšanā Zemessardzes 30. gadadienā. 

Ceturtdaļfinālā – "Valmiera" pret "Rubeni"

25.Maijs, 2021
Sports
Laikrakstā

ELVI florbola līgas vīriešiem regulāro turnīru ar pārliecinošu 10:5 uzvaru un 6. vietu tabulā noslēgusi Kocēnu Rubene, kas svētdien viesos sagrāva pašreizējo čempioni Lielvārde/Fat Pipe. Rezultatīvākais uzvarētāju sastāvā ar 4 (1+3) punktiem bija Reinis Mirkšs.

Olimpiskais eksāmens nokārtots

21.Maijs, 2021
Sports
Laikrakstā

Latvijas labākajam soļošanas trenerim AIVARAM RUMBENIEKAM, kura audzēkņi izcīnījuši dažāda kaluma medaļas gan jauniešu un junioru, gan pieaugušo konkurencē Eiropas un pasaules čempionātos, kā arī olimpiskajās spēlēs, 10. maijā apritēja apaļi 70. 

"Valmiera" atstāj "Liepāju" sausā

21.Maijs, 2021
Sports
Laikrakstā

Valmiera FC komanda trešdien savā laukumā ar rezultātu 1:0 (1:0) pārspēja FK Liepāju Optibet Latvijas futbola virslīgas 13. kārtas spēlē, punktu skaita ziņā panākot turnīra līderpozīcijā izvirzījušos RFS vienību.