Jūlijs Cukurs

Jūlijs Cukurs

Pēdējais salmiņš

28.Oktobris, 2020
Viedokļi
Laikrakstā

Mēdz teikt, ka slīcējs gatavs ķerties pie pēdējā salmiņa. To varētu attiecināt uz valdības pēdējā laika lēmumiem valkāt sejas maskas visās sabiedriskās vietās, tostarp sabiedriskajā transportā, kur kādreiz pietika ar augstāk uzvilktu šalli, par šī noteikuma pārkāpšanu draudot ar naudas sodu no 10 līdz 50 eiro.

Jānolaižas uz zemes (2)

27.Oktobris, 2020
PROJEKTS
Laikrakstā

Naukšēnu novadā lielākais darba devējs ir SIA Naukšēni, kas attīsta ne vien piena lopkopību un lauksaimniecisko ražošanu, bet arī kokapstrādi, rudzu iesala, minerālūdens, bezalkoholisko dzērienu un augu eļļu ražošanu. Par to, ar kādām cilvēkresursu problēmām nācies saskarties uzņēmuma vadībai, saruna ar SIA Naukšēni izpilddirektoru JURĢI KRASTIŅU un valdes priekšsēdētāju IMANTU KAMZOLU.

Pelnīts zaudējums

27.Oktobris, 2020
Sports
Laikrakstā

Svētdien Latvijas futbola Optibet virslīgas čempionātā kārtējo spēli Vidzemes Olimpiskā centra futbola stadionā aizvadīja Valmiera FC, uzņemot Jūrmalas Spartaku. 

Un atkal Ēriks Punculs

23.Oktobris, 2020
Sports
Laikrakstā

Trešdienas pēcpusdienā Vidzemes Olimpiskā centra futbola stadionā notika Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfināla spēle, kurā Valmiera FC sacentās ar Tukums 2000/TSS komandu, kura šim mačam bija nopietni gatavojusies, īpaši uzmanot valmieriešu uzbrukuma līderi un publikas mīluli Ēriku Punculu.

Zemessargi nodod zvērestu

21.Oktobris, 2020
Mūsu drošībai
Laikrakstā

Sestdien Valmierā, Vienības laukumā, notika svinīgā ceremonija, kurā zvērestu nodeva jaunie Zemessardzes 22. kājnieku bataljona zemessargi, kuri šogad pievienojušies dienestam Zemessardzē.

Ērika Puncula "solokoncerts"

20.Oktobris, 2020
Sports
Laikrakstā

Sestdienas pēcpusdienā Vidzemes Olimpiskā centra futbola stadionā Valmiera FC komanda aizvadīja Latvijas futbola Optibet virslīgas 22. kārtas maču, tiekoties ar turnīra pastarīti FK Tukums 2000/TSS vienību. Par spēles varoni kļuva 21. minūtē Diaņa vietā uzmainītais Ēriks Punculs, kas ne vien asistēja vienā no diviem Zoržinju vārtu guvumiem, bet arī pats pēc tam iesita trīs golus, aizvedot valmieriešus līdz virslīgas rekord­uzvarai 5:0.

Sagādāt visiem hokeja svētkus

16.Oktobris, 2020
Viesis
Laikrakstā

Šomēnes aprit divdesmit pieci gadi, kopš dibināts Valmieras Hokeja klubs, kura dzimšana nenotika tukšā vietā, jo Valmieras hokeja tradīcijām bija vajadzīgs turpinājums jaunā kvalitātē. Par to stāsta kluba dibinātāji RINGOLDS ARNĪTIS un JĀNIS LAURIS.

Kā zibens spēriens no skaidrām debesīm… (2)

16.Oktobris, 2020
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Tas ir pirmais iespaids, izlasot rakstu «SIA Saimniecība 24 nenorēķinās ar pakalpojumu sniedzējiem, atstājot iedzīvotājus par parādu ķīlniekiem» (valmieraszinas.lv, 09.10.2020.) un noskatoties ReTV sižetu «Simtiem iedzīvotāju Valmierā neziņā, vai paliks bez ūdens» (12.10.2020.).

Arbūzu diena vīna darītavā

15.Oktobris, 2020
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Pagājušās nedēļas trešdienā Naukšēnu vīna darītavas iekšpagalmā bija iespējams iegādāties Latvijā gatavojušos arbūzus, kurus savā dārzā izaudzējusi Bauņu ģimene. Lai pircējiem netrāpītos bezgaršīgs arbūzs, katra lielā oga vispirms tika pārgriezta uz pusēm, un saimniece Diāna ar lietpratējas skatu izvērtēja gatavības pakāpi, vai arbūzu atstāt uz letes vai arī kraut ķerrā un stumt uz atkritumu kaudzi. 

Lielie darbi padarīti

15.Oktobris, 2020
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Ekspluatācijā nodoti kārtējie objekti, kuri pēc remontdarbiem ieguvuši jaunu, pievilcīgāku izskatu. Par darbu norisi kā allaž lietas kursā ir Naukšēnu novada saimniecības daļas vadītāja ŅINA KRASTIŅA. 

Divi neizšķirti tuvina medaļām

9.Oktobris, 2020
Sports
Laikrakstā

Patlaban Latvijas futbola Optibet virslīgā iestājies pārtraukums sakarā ar valstsvienības gatavošanos UEFA Nāciju līgas spēlei ar Maltas izlasi 13. oktobrī Daugavas stadionā, taču pirms tā Valmiera FC izcīnīja divus vērtīgus punktus, noturot tuvākos sekotājus iepriekšējā distancē.

Kurš nākamais?

6.Oktobris, 2020
Viedokļi
Laikrakstā

Pēc tam, kad Saeimas deputāts Vjačeslavs Dombrovskis pameta partijas Saskaņa valdi, nebija ilgi jāgaida atbildes reakcija – 15. septembrī kopā ar citu Saeimas deputāti Ļubovu Švecovu dumpinieks pēc visu tautu tēva Josifa Visarionoviča Staļina labākajām tradīcijām kas nav ar mums, tas ir pret mums tika ar kaunu un negodu patriekts no partijas kristāltīrajām rindām, jo, kā izteicies Saskaņas līderis Jānis Urbanovičs, abi grēkāži «sistemātiski pārkāpj partijas lēmumus un izrāda necieņu pret kolēģiem», tāpēc partijas biedriem radusies pārliecība, ka abi deputāti nenovērtē savu atbildību vēlētāju priekšā.

Par vēsturi pirms 4. maija

6.Oktobris, 2020
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Pagājušajā trešdienā Valmieras integrētajā bibliotēkā ciemojās rakstniece MARINA KOSTEŅECKA, lai iepazīstinātu lasītājus ar grāmatām Mans XX gadsimts un Vēstules no XX gadsimta.

Pa Valmieru ar paceltu galvu

30.Septembris, 2020
Valmierietis
Laikrakstā

Vakar apaļi 80 apritēja vienam no cienījamākajiem valmieriešiem, pensionētam skolotājam ar pusgadsimta darba stāžu, Triju Zvaigžņu ordeņa komandierim IVARAM BRIEDIM. Neilgi pirms jubilejas tikāmies, lai atcerētos nozīmīgākos pagriezienus gaviļnieka mūžā.

Svētki izdevās godam

24.Septembris, 2020
Sports
Laikrakstā

Pagājušajā svētdienā pie Vidzemes Olimpiskā centra notika Valmieras skriešanas svētki, kas šoreiz aizstāja tradicionālo Valmieras maratonu. 

Strādāt pareizi pilnos apgriezienos

22.Septembris, 2020
PROJEKTS
Laikrakstā

Naukšēnu novadā jau vairākus gadus sekmīgi darbojas lauksaimniecības kooperatīvs Agro Kopdarbs, kura darbību koordinē un plāno menedžeris ARMANDS DULBERGS.

Prieks par paveikto

22.Septembris, 2020
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Naukšēnu novada projektu vadītājai Anitai Dukurei atgriežoties darbā no bērna kopšanas atvaļinājuma, amats jāatstāj viņas aizvietotājai INGUNAI ZUKUREI, kas jūtas gandarīta par divos gados paveikto:

Darāmā netrūkst

22.Septembris, 2020
Pilsētās un novados
Laikrakstā

GUNDARS AVOTIŅŠ par Naukšēnu novada vidusskolas saim­nieku kļuva šopavasar, nomainot amatā Andreju Rulli. Kā izdevies iejusties jaunajā vietā, vaicājām pašam Gundaram.