Laura Moča

Skriešanas svētki Valmierā – jau 15. septembrī

28.Augusts, 2019
Sports
Laikrakstā

15. septembrī Valmierā valdīs īsta rosība. Pilsētas ielas piepildīs lielāki un mazāki sportot, sacensties un piedalīties gribētāji, sporta profesionāļi un entuziasti, līdzjutēji un tūristi – 13. reizi kopš tā atjaunošanas norisināsies tradicionālās skriešanas sacensības – Valmieras maratons, skriešanas seriāla «BIGBANK Skrien Latvija 2019» 7. posms.

Ģeogrāfiskās informācijas sistēmas piedāvātās iespējas

11.Oktobris, 2018
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Valmieras, Beverīnas, Burtnieku un Kocēnu pašvaldību atbalsta programmas «ZĪLE» mērķis ir veicināt jaunu produktu un inovāciju realizēšanu, stiprināt esošos uzņēmumus un veicināt jaunu tehnoloģisku uzņēmumu veidošanos minētajos novados. Programmas «ZĪLE» finansējumu šogad saņēmuši pieci biznesa inovāciju projekti. Viens no tiem ir uzņēmuma SIA «SunGIS» projekts «Telpiskie plāni un projekti».

Iedzīvotāju dabiskais pieaugums Valmierā ar plus zīmi

16.Janvāris, 2014
Pilsētās un novados
Portālā

Kā liecina apkopotā informācija par civilstāvokļa aktu reģistrāciju Valmierā, 2013.gadā Valmieras iedzīvotāju dabiskais pieaugums bijis ar plus zīmi – reģistrēti 230 jaundzimušie valmierieši, savukārt reģistrēto miršanas gadījumu skaits valmieriešu vidū bijis 228. 2013.gadā pieaudzis arī noslēgto laulību skaits Valmierā.

Ziemassvētku Dievkalpojumi Valmierā

20.Decembris, 2013
Pilsētās un novados
Portālā

Sv.Sīmaņa draudzē (Valmierā, Bruņinieku ielā 2):

  • 24. decembrī pulksten 17:00 Ziemsvētku Svētvakara Dievkalpojums. Dzied draudzes koris;
  • 24. decembrī pulksten 19:00 Ziemsvētku Svētvakara Dievkalpojums. Dzied koris "Kaķi";
  • 24. decembrī pulksten 23:00 Ziemsvētku vigīlija. Dzied draudzes vīru vokālais ansamblis;
  • 25. decembrī pulksten 11:00 Kristus piedzimšanas svētku Dievkalpojums.

Valmieras invalīdu sporta klubam „StarsS’’ iegādāts jauns sporta inventārs

29.Oktobris, 2013
Veselība un labklājība
Portālā

13.oktobrī Eiropas sporta nedēļas ietvaros Valmieras invalīdu sporta klubs „StarsS’’ sadarbībā ar Latvijas Bērnu un jauniešu invalīdu sporta federāciju rīkoja ikgadējo Vidzemes novada sporta stafešu turnīru „Rudens 2013’’. Valmieras 2.vidusskolas sporta zālē vairākas stundas rībēja bumbas, švīkstēja zoles, skanēja atbalsta saucieni, un spēkiem mērojās komandas no Cēsīm, Raiskuma, Madonas un Valmieras.

Atklāta rekonstruētā Valmieras autoosta

18.Oktobris, 2013
Pilsētās un novados
Portālā

18.oktobrī ar lentas pārgriešanu tika svinīgi atklāta rekonstruētā Valmieras autoosta. Tagad valmierieši un pilsētas viesi biļetes varēs iegādāties, kā arī autobusu gaidīt jaunās un ērtās telpās. Jaunā autoosta iedzīvotājiem tika atvērta jau 17.oktobra pievakarē un pirmā biļete pulksten 18:42 tika pārdota braukšanai uz Limbažiem.

Papildina VTU Valmiera autobusu parku

13.Septembris, 2013
Pilsētās un novados
Portālā

Lai nodrošinātu kvalitatīvus un ērtus pasažieru pārvadājumu pakalpojumus Vidzemes iedzīvotājiem, SIA „VTU Valmiera” autobusu parks papildināts ar diviem autobusiem un tehniskās palīdzības automašīnu.