Māra Sproģe

Slēpņošana pārgājienu maršrutā «Mežtaka»

5.Janvāris, 2022
Pie mums un citur
Laikrakstā

Vidzemes plānošanas reģions un Rīgas plānošanas reģions īstenojuši ieceri bagātināt pārgājienu maršrutu «Mežtaka» ar izglītojoši izklaidējošu spēles elementu – posmos no Rīgas līdz Igaunijas robežai izvietoti geokešinga slēpņi. 

Vidzemes plānošanas reģions sumina iedvesmojošus uzņēmējus

25.Augusts, 2021
Laikrakstā

18. augustā Varakļānu novada Varakļānu pils dārzā Vidzemes plānošanas reģiona Vidzemes uzņēmējdarbības centrs pulcēja uzņēmējus un pašvaldību pārstāvjus no Vidzemes novadiem, lai suminātu astoņus uzņēmējus par veiksmīgu un iedvesmojošu darbošanos Vidzemē.

Vidzemes plānošanas reģiona jaunā Attīstības padome un priekšsēdētājs

10.Augusts, 2021
Pilsētās un novados
Laikrakstā

6. augustā Vidzemes plānošanas reģiona (VPR) 11 pašvaldību jaunievēlētie priekšsēdētāji Reģionālās attīstības likumā noteiktajā kārtībā kopsapulcē apstiprināja jauno VPR Attīstības padomi, un pēc kopsapulces notika arī pirmā VPR Attīstības padomes sēde jaunajā sastāvā, kuras laikā tika ievēlēts jauns Attīstības padomes priekšsēdētājs un trīs priekšsēdētāja vietnieki. 

Ar mākslas palīdzību pievērsīs uzmanību atkritumu problemātikai

28.Novembris, 2018
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Vidzemes plānošanas reģions kā vienu no reģiona attīstības prioritātēm ir noteicis dabas kapitāla ilgtspējīgu apsaimniekošanu, kas ietver arī atkritumu pārstrādes un atkārtotas izmantošanas veicināšanu. Lai sasniegtu izvirzīto, kopā ar Latvijas un Igaunijas partneriem šoruden sākts īstenot projektu «Otrreizēja atkritumu izmantošana, pielietojot mākslu un amatniecību» jeb  «WasteArt», kurā ar mākslas un citu radošu aktivitāšu palīdzību iecerēts pievērst uzmanību pieaugošā atkritumu daudzuma problēmai un izglītot sabiedrību, jo īpaši bērnus un jauniešus, par atkritumu daudzuma samazināšanu, atkārtotu izmantošanu un pārstrādi.