Ruslans Sadikovs

Valmierietis otrais prestižā karatē turnīrā

26.Septembris, 2019

Septembra vidū Budapeštā, Rumānijā, notika vienas no lielākajām karatē sacensībām Eiropā – Budapest OPEN 2019. Tajās piedalījās vairāk nekā 1800 sportistu no 35 valstīm. Latviju pārstāvēja Ruslana Sadikova sporta skolas audzēknis, valmierietis Kristiāns Anrī Pētersons. Viņš startēja kategorijā līdz 50 kg vecumā no 12-13 gadiem. Pirmās cīņas bija ļoti grūtas, un tās sportists uzvarēja ar savu cīnītāja garu. Tiesneši pie vienāda punktu skaita uzvaru tomēr piešķīra latvietim. Turnīra gaitā sekoja pārliecinošākas uzvaras, līdz ar četrām uzvarām sportists nokļuva finālā. Tajā, cīnoties par 1. vietu, ar niecīgu pārsvaru tomēr piekāpās Ukrainas sportistam.

Starptautiskā karatē turnīrā Jūrmalā

24.Aprīlis, 2019

Jau ceturto reizi Jūrmalā notika viens no prestižākajiem karatē turnīriem Latvijā un Baltijā. Tajā piedalījās augsta līmeņa sportisti no vairāk nekā 10 valstīm – Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Baltkrievijas, Krievijas, Gruzijas, Izraēlas, Ungārijas, Norvēģijas u.c. Kopumā sacentās 750 sportisti, starp viņiem arī valmierietis, Sadikova sporta skolas audzēknis Kristiāns Anrī Pētersons. Arī šajā turnīrā svara kategorijā līdz 50 kg U-14 grupā ar četrām pārliecinošām uzvarām, finālā cīnoties ar Krievijas sportistu, viņš izcīnīja 1. vietu. Savus spēkus valmierietis pārbaudīja arī U-16 vecuma grupā. Piecās grūtās cīņās  izcīnīta 3. vieta.

Valmierietis nepārspēts karatē turnīrā

29.Marts, 2019

Rīgā, sporta centrā «Elektrum», notika starptautisks karatē turnīrs «WKF Rīga stars 2019». Tajā piedalījās vairāk nekā 600 sportistu no Igaunijas, Lietuvas, Baltkrievijas, Krievijas un Latvijas. Latviju pārstāvēja arī Ruslana Sadikova sporta skolas audzēknis, valmierietis Kristiāns Anrī Pētersons. Viņš U-14 kategorijā līdz 50 kg, uzvarot Lietuvas un Baltkrievijas sportistus, finālā ar 4-0 pārspēja citu Latvijas sportistu un izcīnīja 1. vietu. Savukārt komandu vērtējumā palīdzēja izcīnīt 3. vietu.

Valmierietis starptautiskā karatē turnīrā Horvātijā

18.Janvāris, 2019

Horvātijas pilsētā Samoborā 11. – 13. janvārī jau 28. reizi norisinājās starptautiskais turnīrs karatē WKF Grand Prix Croatia 2019. Tajā piedalījās apmēram 1400 sportistu no 24 valstīm. Vienīgais Latvijas pārstāvis tajās bija valmierietis, Sadikova skolas sportists Kristiāns Anrī Pētersons.

Valmierietis atkārtoti kļūst par Latvijas čempionu

5.Oktobris, 2018

Divpadsmitgadīgais karatists Kristiāns Anrī Pētersons   Salaspilī aizvadītajā Latvijas čempionātā pārliecinoši izcīnīja čempiona titulu. Sacensībās piedalījās vairāk nekā 300 sportistu no visiem Latvijas klubiem vecumā no 8 gadiem divās pamatkategorijās – kata un kumite.