Santa Tanenberga

Aicinām uz koru «SolLaRe» un «Via Stella» koncertu

14.Marts, 2023
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

17. martā plkst. 18.00 Valmieras 5. vidusskolas zālē koncertēs divi skolēnu kori – Valmieras Mūzikas skolas koris «SolLaRe», diriģente Irēna Zelča, un Vecumnieku Mūzikas un mākslas skolas koris «Via Stella», diriģente Liene Batņa. Aicināts ikviens interesents!

Tik ļoti gribas izstāstīt par sajūtām!

16.Augusts, 2019
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

«Pirmdien, 12. augustā, Valmierā tika svinīgi sagaidīts Mūzikas skolas koris SolLaRe, atgriežoties no 4. Eiropas koru olimpiādes Gēteborgā Zviedrijā. Koris izcīnīja zelta diplomu, divas zelta medaļas, kā arī ieguva Eiropas čempionu titulu» – tā vēsta portāls Valmieras ziņas. Masu mediji un sociālie tīkli ir pilni ar informāciju, bet tajā ir tikai neliela daļa emociju, kas joprojām bagātīgi iedvesmo un paceļ vairākus metrus virs zemes. Tik ļoti gribas izstāstīt par sajūtām!

Lepojamies!

18.Oktobris, 2018
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Strauji ir ieskrējies jaunais mācību gads. Un kā katru gadu (nu jau vairāk nekā 10 reizes) Valmieras Mūzikas skolas koris «SolLaRe» oktobrī (šogad 13. oktobrī) devās uz Aloju, uz Jaunrades dziesmu konkursu «Kas mēs bijām, esam, būsim». Ja kāds nav dzirdējis, tad tas ir konkurss jauniem un ļoti jauniem cilvēkiem, kuri iemēģina savus spēkus un prasmes komponēšanā.

Valmierieši — starp spicākajiem

21.Februāris, 2017
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Valmieras Mūzikas skola ir profesionālās ievirzes izglītības skola. Profesionālās ievirzes izglītība ir sistematizēta zināšanu un prasmju apguve, kā arī vērtību orientācijas veidošana mākslā, kultūrā vai sportā līdztekus pamatizglītības vai vidējās izglītības pakāpei, kas dod iespēju sagatavoties profesionālās izglītības ieguvei izraudzītajā virzienā. Mūzikas skolas izglītības programmas ir licencētas, pēc tām strādā profesionāli pedagogi. Bērniem, kuri mācās mūzikas skolā, ir nopietns mācību režīms paralēli mācībām vispārizglītojošā skolā.

Jaunrades spārnos

1.Novembris, 2016
Izglītība
Laikrakstā

22. oktobrī Alojas Ausekļa vidusskolā jau 12. reizi notika jaunrades dziesmu konkurss Kas mēs bijām, būsim, esam/Auseklis/. Jau 10. reizi šajā interesantajā, neparastajā konkursā piedalījās Valmieras Mūzikas skolas koris SolLaRe.

Dubulti svētki — ar sirsnīgu satikšanos, prieku un muzikālu baudījumu

4.Oktobris, 2016
Izglītība
Laikrakstā

Valmieras Mūzikas skolā 30. septembris bija dubultu svētku diena. Savijoties darbam, jaunu zināšanu gūšanai un Skolotāju dienas atmosfērai, šī piektdiena izvērtās par neaizmirstamu, emocionāli bagātu pārdzīvojumu Valmieras Mūzikas skolas audzēkņiem un pedagogiem, Rīgas Doma kora skolas vokālistiem un pedagogiem, Valmieras skolu mūzikas pedagogiem un valmieriešiem, kuri pievienojās dienas kulminācijas brīdī koncertzālē Valmiera koncertā Kristaps Ivanovs un draugi.

Valmieras kokle — liegi maiga, jaudīga, tracinoši izaicinoša

28.Jūnijs, 2016
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

No pirkstu galiem caur stīgām gaiss virmo mūzikā. Valmieras koklētāji pārsteidz. Tāpēc viņus visur aicina — jo pārsteidz.

Kā no tik it kā paredzamā mūzikas instrumenta izburt neparedzamo — pārsteidzoši dažādu, krāšņu mūziku — gan liegi maigu, gan enerģiski jaudīgu, gan romantisku, gan tracinoši izaicinošu — tas ir Valmieras koklētāju noslēpums. Tāda ir Valmieras kokle. Tādu to Valmierā iedzīvinājusi koklētāja, pedagoģe DACE CERBULE. Un par Daces koklētājiem ir jārunā. Viņi ir pelnījuši ne tikai aplausus un ovācijas savos koncertos, bet lai par viņiem uzzina — par ieguldīto darbu, par uzvarām konkursos un Dziesmu svētku skatēs, par klausītāju prieku un sajūsmu koncertos.

Sveicam absolventus!

26.Maijs, 2016
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Valmierieši var būt lepni. Jau šovakar pavisam oficiāli Valmieras  muzicējošo jauniešu pulku papildinās 22 Valmieras Mūzikas skolas šī gada absolventi. Kāpēc pavisam oficiāli? Jo Valmieras Mūzikas skolā izlaidums. Divdesmit divi jaunieši saņems skolas beigšanas apliecību kā apstiprinājumu par pirmo soli mūzikas apguvē — apliecību profesionālās ievirzes izglītībā.

Jaunas pieredzes zīmē

24.Maijs, 2016
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Ir Notikumi, par kuriem jārunā pat ilgi pēc tiem.

Tāds Notikums ir Valmieras Mūzikas skolas kora SolLaRe dalība 20. starptautiskajā Stasys Šimkus koru konkursā Klaipēdā no 13. līdz 15. maijam.

Maijs skolās ir ražas laiks

6.Maijs, 2016
Izglītība
Laikrakstā

Tāds tas ir arī Valmieras Mūzikas skolā. Eksāmeni, koncerti — laiks apkopot mācību gada laikā apgūto, laiks ar apgūto iepriecināt citus — pedagogus, ģimenes, draugus, valmieriešus.

Dziesmotas draudzības sākums

8.Jūlijs, 2015
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Ir Dziesmu un deju svētku gads. Un tas patiešām nozīmē gads —  nopietns darbs gada garumā. Dziesmu mācīšanās, skates. Un, ja  ieguldīts pamatīgs darbs, tas vainagojas ar labiem rezultātiem un iespēju piedalīties koru finālskatē, kurā dzied labākie no labākajiem.

Sadraudzības koncerts

20.Maijs, 2015
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Valmieras 5. vidusskolā 23. maijā pl. 17 interesenti aicināti uz Bergenas meiteņu kora, Valmieras Mūzikas skolas kora SolLaRe un dāmu saksofonu kvarteta n[ex]t move sadraudzības koncertu, kura programmā iekļauta norvēģu un latviešu oriģinālmūzika un tautasdziesmu aranžējumi, kā arī populārā un džeza mūzika.