Vineta Anna Sarkane

Cēsīs aktīvi Sarkanā Krusta jaunieši

20.Jūnijs, 2014
Pilsētās un novados
Laikrakstā

«Galvenā motivācija, kāpēc jaunieši iesaistās, — iespēja palīdzēt, dāvājot citiem to, ko viņi paši sev nevar sniegt. Mana motivācija laika gaitā ir mainījusies — sākumā gribējās glābt pasauli (smejas), tagad vēlos redzēt jauniešu izaugsmi, vēlmi iesaistīties un darīt, jo arī viens no mūsu organizācijas galvenajiem mērķiem ir motivēt jauniešus lietderīgi pavadīt laiku,» tā Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatnes Cēsu nodaļas vadītāja Anete Darģe, kas jau vairākus gadus aktīvi darbojas organizācijā, tagad to arī vada un ir gatava jauniem izaicinājumiem.

Top īpaša vides pieejamības karte

16.Jūnijs, 2014
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Interaktīvajā kartē varēs aplūkot, kāda ir pieejamība iestādēm un vides objektiem Latvijā, ja cilvēkam ir invaliditāte vai ceļā devusies mamma ar bērnu ratiņos. Aizvadītajā nedēļā šādi tika pētīta  Valmiera. 

Uzdrīkstēties būt nedaudz neprātīgai

16.Jūnijs, 2014
Dzīvesstils
Laikrakstā

Izlaidums — tas ir sākums daudziem jauniem stāstiem. Arī cēsniece SANDRA GROSBERGA šogad ar izcilību absolvēs Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāziju un ir viena no tiem, kas  gatava ar milzu apņēmību un dzīvesprieku doties pretī jaunai pieredzei un izaicinājumiem.

Svētkiem līdzekļus nežēlo

13.Jūnijs, 2014
Izglītība
Laikrakstā

Izlaidumu laiks rit pilnā sparā, līdz ar to darba netrūkst ne frizieriem, ne šuvējiem, tāpat arī veikalniekiem, jo ikviens steidz uzposties īpašajai dienai. 

Augstākās izglītības nozīme un kvalitāte

4.Jūnijs, 2014
Izglītība
Laikrakstā

Kāda ir augstākās izglītības loma 21. gadsimta Latvijā? Šo un citus jautājumus vadošo augstskolu rektori un ar augstāko izglītību saistītu nozaru pārstāvji diskutēja Valmierā  Vidzemes Augstskolas organizētajā plašajā  forumā.