Brīvība uz vienotību dažādībā

- 11.Novembris, 2020
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Mainās laiki, mainās taktikas, mainās cīņas ieroči. Sociālie tīkli, tiešsaistes ir kļuvušas par kaujas lauku un frontes pirmajām līnijām, kurās tiek vicināti visdažādāko viedokļu zobeni, bez žēlastības. 

Politisko spēku cīņas, kauja starp informāciju un dezinformāciju, starp konservatīvajiem un progresīvajiem u.c. noris tieši tur. Bijušais ASV nacionālās drošības padomnieks Maikls Flinns sacījis, ka neatkarīgi no tā, vai esat izpild­direktors, virspavēlnieks vai militārs komandieris, ja jums nav sociālo mediju komponenta, jūs cietīsiet neveiksmi. Tas ir spēcīgs ierocis mūsdienu brīvības cīņās. Un mēs vēl nezinām, kā tās noslēgsies. Vienā vai otrā veidā mēs šajā cīņā esam ierauti, un mums nav citu iespēju kā cīnīties, cīnīties, bet ne iznīcinot citam citu. 

Pārliecība ir laba lieta, bez tās arī kristīgā baznīca nebūtu varējusi pastāvēt tūkstošiem gadu. Tomēr pārliecība bez cieņas un mīlestības ir postoša. Sabiedrība tad kļūst agresīva un ļaunprātīga. To pierāda notikumi pasaulē. Ir svarīgi, paužot savus uzskatus, iesaistoties cīņā par taisnību, pajautāt sev – vai es to daru ar cieņu un mīlestību pret cilvēku? Grēka dēļ mums ir ļoti ierobežotas iespējas pilnīgi pareizi izprast situāciju, tāpēc vienmēr ir jāsaglabā atvērtība pārskatīt savu uzskatu pareizību, jo vienmēr būs kāda «aklā zona», kuru mēs nepārredzam. 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru