Divās spēlēs – divas uzvaras

25.Februāris, 2022

Valmiera FC, turpinot treniņnometni Turcijā, aizvadīja divas spēles, abās izcīnot uzvaras. Pirmajā dienas spēlē ar rezultātu 3:2 izdevās pieveikt FC Akron Toljati komandu, kamēr dienas otrajā mačā pārliecinoša uzvara – 5:1 pret FK Orenburg.

Dienas pirmā spēle pret Akron komandu bija pilnvērtīga abām vienībām, tomēr mums izdevās jau spēles sākumā uzņemties vadību. Mača 21. minūtē rezultātu atklāja Ēriks Punculs, pirmais paspējot pie atlēkušās bumbas. Jau pēc divām minūtēm tablo rādīja 2:0 pārsvaru, Stepanovs noķēra pretiniekus guļam un piespieda vārtsargu kļūdīties, pēc tam raidot bumbu tukšos vārtos. Līdz pirmā puslaika beigām pretiniekiem izdevās vienus vārtus atgūt.

RAIMONDS KROLLIS (Nr. 7) mačā ar Orenburgas futbolistiem bija neapturams. Valmiera FC informācija

Ukrainis - 2.Marts, 2022 - 20:44