Gaušu "hettriks" atved trīs punktus

23.Aprīlis, 2024
Sports
Laikrakstā

Tonybet Virslīgas 7. kārtas spēlē Valmiera FC devās ceļā uz Jelgavu, kur tika aizvadīts mačs pret vietējo FS Jelgava komandu. Komandas spēle, Leu Gaušu trīs vārti un Kristera Penkevica atgriešanās Virslīgā – beigās izcīnīti trīs punkti un uzvara, 3:0.

Svešs cietoksnis, tomēr šajā spēlē bumba piederēja valmieriešiem – jau no pirmajām minūtēm daudz uzbrukumu, maz bīstamu situāciju. Jelgava centās tikt līdzi, atbildot ar pretuzbrukumiem. No distances šāva Maksims Toņiševs, kura sitiens, iespējams, būtu lidojis pāri, bet bumbu tvēra Vjačeslavs Kudrjavcevs. Pastarpināti vēl pāris iespēju, bet tās rezultātu nedeva.

Kā zibens no skaidrām debesīm nāca meistarīgs Žeremija Porsāna-Klementes bumbas virzījums uz vārtu priekšu – bumba nonāca pie Gaušu, kurš, atstāts vienatnē vārtu priekšā, tur bez kļūdas un pārliecinoši bumbu trieca vārtu tīklā, izvirzot viesus vadībā. Sākumā gan neticējās, ka tas noticis, jo svinības sākās novēloti, bet patiesi. Laiciņu vēlāk potenciāls 11 metru soda sitiens uz mūsu vārtiem, bet tiesneša lēmums kodolīgs – turpinām spēli.

Valmiera FC informācija

PRIECĪGAIS LEU GAUŠU pēc trešo vārtu guvuma.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru