Grūtā spēlē tomēr uzvara

10.Maijs, 2022

Optibet virslīgas 11. kārtas spēlē izbraukumā LNK Sporta parkā ar rezultātu 2:0 Valmiera FC komandai izdevās pārspēt turnīra pastarīti Jūrmalas Spartaks komandu.

Jau no mača sākuma bija skaidrs, ka šī spēle nebūs nekāda pastaiga, neatkarīgi no tā, ko rādīja turnīra tabula. Lai arī spēles ievadā liels valmieriešu pārsvars, arī Spartaks komanda atbildi parādā nepalika, liekot spēlē iesaistīties Rihardam Matrevicam, kamēr pretinieku vārtos lieliski darbojās 17 gadus vecais Dāvis Veisbuks.

Pirmie vārti spēlē tika svinēti 27. minūtē, kad soda laukumā radās haoss un pēc vairākiem Valmiera FC spēlētāju sitieniem pa vārtiem Emīls Birka vārtu priekšā atrada pilnīgu brīvu komandas kapteini Raimondu Krolli, kurš pielika kāju, nekļūdījās un panāca ļoti svarīgu 1:0.

Otrā puslaika sākumā Jurģis Kalns veica pirmo maiņu komandas sastāvā – laukumā Alvja Jaunzema vietā devās Maksims Toņiševs, kurš visu otro puslaiku centās spēlēt pirmo vijoli laukuma labajā malā. Tikmēr pretinieks laukumā iznāca ar pārliecību, ka šī cīņa nebūt nav beigusies, un ņēma grožus savās rokās.

Spēles kontrole, temps bija viņu diktēts, līdz ar to mūsu komandai nācās daudz aizsargāties, jāiespringst bija arī vārtsargam Matrevicam, kurš kādā no spēles epizodēm kļūdījās, dodot iespēju pretiniekam sist pa tukšiem vārtiem, par laimi bumba lidoja tiem garām.

Valmiera FC informācija

KOMANDAS BIEDRI sveic senegālieti Aliunu Ndoju (Nr. 24) pec izškirošā vārtu guvuma.