Ir iesaiste – ir diskusija

- 7.Decembris, 2022
Viedokļi
Laikrakstā

Topošā Ministru kabineta sastāvs ir atbilstošs politiskajai realitātei. Sabiedrība ir šīs trīs partijas iebalsojusi, un, cik es saprotu, vienošanās ir tāda, ka ministru amatos ir Saeimā ievēlētie cilvēki.

Mēs redzam, ka katrai partijai tas rezervistu soliņš ir tāds, kāds ir, atbilstoši realitātei. Tad nu arī ministri ir tam atbilstoši. Mums pieeja tāda – šis process noslēgsies, un mēs strādāsim ar tiem, kurus politiķi izvirzīs un kurus parlaments apstiprinās.

Mēs esam reālisti. Jāsaprot, ka no Kosmosa mums politiķi neieradīsies un ka šie cilvēki ir izgājuši vēlēšanu procesu un ir ievēlēti. Protams, tā varētu būt plašāka diskusija, kā vispār Latvijā piesaistīt jeb iesaistīt politiskā procesā vairāk cilvēku no tiem, kas šobrīd ir biznesā, mākslā, varbūt citās nozarēs... Lai būtu lielāka izvēle! Bet tie, kas startējuši, šeit ir, un ar viņiem arī strādāsim. Ir visas iespējas. Domāju, ka patiesībā lielākais jautājums ir par šo cilvēku gatavību un vēlmi sadarboties ar mums, ar sabiedrību, ar sabiedriskajām organizācijām. Ja šie cilvēki ieklausīsies, tad rezultāti, manuprāt, būs labi!


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru