Joprojām līdzsvarā

8.Aprīlis, 2022

Pagājušās nedēļas nogalē turpinājās ELVI florbola līgas vīriešiem pusfināla sērija, kurā Rubenes vīriem ar Lielvārde/Fat Pipe nācās cīnīties izbraukumā.

Līdzjutēju pārpildīto Lielvārdes sporta centra tribīņu priekšā sērijas trešās spēles rezultātu 9. minūtē ar patālu metienu atklāja mājnieku komandas kapteinis Mariss Giņko – 1:0. Jau nākamajā minūtē viņa komandas biedrs Dinārs Vaitaitis panāca 2:0. Grūti bija iedomāties, bet tas šajā mačā bija komandas Lielvārde/Fat Pipe pēdējais vārtu guvums. Pēc pirmā perioda rezultāts bija tāds pats – 2:0, bet otrās trešdaļas pēdējās sekundēs pirmo golu Rubenes labā iemeta Jēkabs Keišs – 1:2. 49. minūtē tas pats Keišs izmantoja savas komandas skaitlisko vairākumu – 2:2. 53. minūtē Keiša piespēli golā pārvērta Ingars Matisons – 3:2. Kā vēlāk izrādījās, tie šajā mačā bija Kocēnu komandas uzvaras vārti, jo visi lielvārdiešu izmisīgie centieni atspēlēties bija nesekmīgi. Rubene uzvarēja ar 3:2, sērijā līdz vienas komandas četriem panākumiem pirmo reizi izvirzoties vadībā – 2:1.