Latvijas Labākais tirgotājs 2018

- 6.Marts, 2019
Ekonomika
Laikrakstā

Jau vairākus gadus februārī apkopo populārā konkursa «Latvijas Labākais tirgotājs» rezultātus. Konkursa finālisti pārstāv dažādus uzņēmējdarbības veidus: aptiekas, degvielas uzpildes stacijas, viesnīcas, atpūtas kompleksus, viesu namus, lauku tūrisma objektus, veikalus, specializētos veikalus, tirdzniecības centrus, ražotnes, bistro, kafejnīcas, konditorejas, krogus, restorānus un šoreiz pat mototrases.

Nominācija «Latvijas Labākais tirgotājs» ir nekomerciāls un atklāts pasākums, jo tajā var piedalīties jebkurš nozarē strādājošs Latvijas uzņēmums. Ar mērķi noteikt Latvijā labākos jau kopš 1995. gada tirgotāju konkursu rīko sabiedriskas organizācijas – Latvijas Tirgotāju asociācija (LTA) sadarbībā ar Latvijas Pašvaldību savienību (LPS). Šogad «Latvijas Labākais tirgotājs 2018» ir jau 24. nominācija. Sākotnēji veikaliem un ēdināšanas uzņēmumiem bija atsevišķi konkursi – «Latvijas labākais veikalnieks» un «Latvijas labākais krodzinieks», bet kopš 1997. gada Latvijas labākie nozares uzņēmumi tiek vērtēti kopējā konkursā.

Šogad aktīvākās pašvaldības, kas iesaistījās konkursa pirmās kārtas organizēšanā, nosakot vispirms labākos savā novadā vai pilsētā, kā arī atbalstījušas vietējos uzņēmumus, ir no Gulbenes, Jelgavas, Raunas, Rundāles, Vecumnieku un Viesītes novada, kā arī no Jēkabpils pilsētas.

«Latvijas Labākais tirgotājs 2018» fināla vērtēšanai tika izvirzīti 32 objekti no kopumā 240 konkursam pieteiktiem. Visus nominētos uzņēmumus vērtēja LTA apstiprināta ekspertu komisija, kurā bija iekļauti pārstāvji no iepriekšējos gados konkursā uzvarējušiem uzņēmumiem. Maksimālais punktu skaits ir 100, gala vērtējumā konkursa galveno balvu saņēma uzņēmumi, kas izpelnījušies ne mazāk kā 99 punktus, uzvarētājs: 92 – 98 punktus, laureāts: 81 – 91 punktu, bet dalībnieks: 65 – 80 punktus.

Šogad, noslēdzoties prestižajam konkursam, pasniegtas septiņas Galvenās balvas, par uzvarētājiem atzīti 13 uzņēmumi, vēl deviņi uzņēmumi saņēma laureāta diplomus un trīs – konkursa fināla dalībnieku diplomus.

GALVENĀ BALVA. Konkursa «Latvijas Labākais tirgotājs 2018» vienu no septiņām Galvenajām balvām no Ekonomikas ministrijas parlamentārā sekretāra Krista Bergana-Berģa (no kreisās) saņēma Valmieras pilsētas galerijas «Valleta» direktore Evija Švarca, bet no Latvijas Tirgotāju asociācijas prezidenta Henrika Danusēviča viņai tika konkursa Uzvarētāja diploms. «Valleta» ir vienīgā no bijušā Valmieras rajona, kas šoreiz izpelnījās konkursa vērtētāju ievērību un atzinību. Apsveicam! Publicitātes foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru