Ļoti vajadzīgi trīs punkti

21.Jūnijs, 2022

Valmiera FC, no izlašu pārtraukuma atgriežoties savās mājās – Jāņa Daliņa stadionā, Optibet virslīgas 17. kārtas mačā ar rezultātu 1:0 pārspēja SK Super Nova komandu.

Abas komandas spēli iesāka aktīvi, uzreiz nekautrējoties doties uz priekšu. Jau mača ievadā viesi devās meklēt laimi valmieriešu vārtu priekšā, bet tur šķietami simtprocentīgu momentu apdzēsa Daniels Balodis, pēc kā sekoja Daisukes Jokotas pretuzbrukums, taču otrā laukuma galā sekmīgi spēlēja vārtsargs. Tālāk jau spēles kontrole valmieriešu rokās, kam sekoja liels skaits iespēju izvirzīties vadībā, tomēr pirmajā puslaikā to izdarīt neizdevās.

Sākoties otrajam puslaikam, Jurģis Kalns veica divas maiņas, laukumā sūtot Masaki Muratu un Papi Falu.