Marta Liepa — ZAAO pastkartes laureāte

- 28.Decembris, 2015
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Noslēgusies SIA «ZAAO» (ZAAO) projekta Cilvēks vidē ietvaros organizētā konkursa ZAAO pastkarte darbu izvērtēšana. Konkursam tika iesūtīti 615 zīmējumi no Apes, Amatas, Alojas, Burtnieku, Cēsu, Limbažu, Līgatnes, Mazsalacas, Naukšēnu, Pārgaujas, Priekuļu, Raunas, Rūjienas, Smiltenes, Valkas, Vecpiebalgas, Viļakas, Saulkrastu, Kocēnu novada un Valmieras 75 ZAAO darbības reģiona izglītības iestādēm.

Kā jau katru gadu, ZAAO no iesniegtajiem darbiem izraudzījās zīmējumu, no kura tapa uzņēmuma apsveikums Ziemassvētkos. Izvēlētā darba autors ir Smiltenes novada Grundzāles pamatskolas skolēns Aleksis Ziemiņš. «Esmu ļoti pārsteigts, priecīgs un lepns, ka izvēlēts mans zīmējums. Zīmējot domāju par sniegavīra ziemas priekiem,» atzīst Aleksis.

Darbu autori zīmējumos iekļāva vides tēmu dažādos gadalaikos, ainavās, dabas aizsardzībā un Ziemassvētku noskaņās.

Konkursa ZAAO pastkarte laureāti pirmsskolas izglītības iestāžu grupā: Marta Liepa no Naukšēnu novada vidusskolas pirmsskolas grupas Mārītes, Beāte Unda Priede no Valmieras pilsētas 6. pirmsskolas izglītības iestādes Kārliena, Ernests Kārlis Nonbergs no Valkas novada Ērģemes pamatskolas pirmsskolas grupas.

Konkursa ZAAO pastkarte laureāti skolu grupā: Ralfs Laurinovičs no Amatas novada Sermūkšu pamatskolas, Herta Balode no Limbažu novada Umurgas pamatskolas, Valters Vasiļjevs no Līgatnes novada vidusskolas.

ZAAO pateicas ikvienam skolēnam un pirmsskolas izglītības iestādes audzēknim par dalību konkursā ZAAO pastkarte. Priecājamies par aktivitāti, piedalīšanos un radošām idejām darbu veidošanai. Atgādinām, ka ZAAO ikgadējā projekta Cilvēks vidē noslēguma pasākumā mācību gada beigās labāko darbu autoriem tiks pasniegtas pārsteiguma balvas.

Paldies pedagogiem par bērnu motivēšanu dalībai konkursā.

Naukšēnietes Martas zīmējums.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru