Mazo vokālistu konkursā «Cālis 2019»

- 14.Marts, 2019
Pilsētās un novados
Laikrakstā

10. martā Valmieras Kultūras centrā norisinājās mazo vokālistu konkurss «Cālis 2019». Konkursā šogad piedalījās 15 mazie vokālisti.

Konkursa žūrija par skanīgākās balss īpašnieci un galvenās balvas ieguvēju atzina Hannu Karlivāni no Kocēniem (4 gadi), kura izpildīja Daces Robules dziesmu «Sirsniņa». 2. vieta konkursā tika piešķirta Loretai Asarei no Valmieras (3 gadi) un 3. vieta – Evelīnai Tīlenai no Valmieras (4 gadi). Valmieras Kultūras centra simpātiju balvu ieguva Ance Kaupe (3 gadi).

Konkursa «Cālis 2019» žūrijā bija Valmieras Mūzikas skolas pedagoģe un koru «Jumara», «Baltie bērzi», kamerkora «Kaķi» diriģente Inga Zirne, Valmieras Mūzikas skolas pedagogs un pūtēju orķestru «Signāls» un «Si bemol» diriģents Mārtiņš Birnis un Siguldas Mākslu skolas «Baltais flīģelis» vadītāja Jolanta Bimbere.

Žūrijas pārstāve Inga Zirne stāsta, ka šogad konkursa dalībnieki bija cītīgi gatavojušies, kā arī ļoti pārliecinoši uzstājušies, līdz ar to žūrijai bijis grūti noteikt konkursa laureātus. «Šogad dziesmu repertuārs bija ļoti piemērots konkursa auditorijai, un priecājos, ka dalībnieki izvēlas dzīvo pavadījumu, ne fonogrammu. Ļoti ceru, ka nākamajos gados konkursa dalībnieki vairāk mūs priecēs ar instrumentālu pavadījumu,» pastāstīja žūrijas pārstāve Inga Zirne.

Valmieras Kultūras centrs jau vairākus gadus organizē mazo vokālistu konkursu «Cālis», lai veicinātu pirmsskolas vecuma bērnu muzikālo spēju attīstību. Šoreiz konkursā varēja piedalīties tikai Valmieras pilsētas un citu Vidzemes novadu mazie vokālisti līdz 5 gadu vecumam. Lai noteiktu konkursa uzvarētāju, tika vērtētas dalībnieku vokālās dotības un priekšnesuma sarežģītības pakāpe.

Konkursa organizatori – Valmieras Kultūras centrs – pateicas visiem «Cālis 2019» dalībniekiem, viņu vecākiem, pedagogiem, atbalstītājiem un žūrijai. Paldies bērnu preču veikalam «Agate», kafejnīcai «Jauna Saule» un garškopju kustībai «Gardu muti» par balvām konkursa dalībniekiem!

KONKURSA «CĀLIS 2019» dalībnieki. Publicitātes foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru