Mūsējie pret Lielvārdi

30.Marts, 2021

Ārkārtīgi aizraujoša ELVI florbola līgas vīriešiem spēle sestdienas vakarā notika Kocēnos, kur Lielvārde/Fat Pipe, spēkojoties ar vietējo Rubeni, izsēja triju vārtu pārsvaru, tomēr spēja atgūties un svinēja uzvaru pagarinājumā – 7:6. Uzvaras vārtus lielvārdiešu labā guva Oskars Tūtāns.

Sezonas atsākšanas mačā pirmās 15 minūtes pagāja bez vārtu guvumiem, bet 16. minūtē spēles rezultātu atklāja lielvārdietis Kristers Puķītis, kurš no vārtu priekšas raidīja bumbiņu laukuma saimnieku vārtos – 1:0. Lielvārdieši turpināja spēlēt aktīvi un 18. minūtē bija ieguvuši jau triju vārtu pārsvaru – 3:0. Tikai septiņas sekundes pirms pirmā pārtraukuma vārtus beidzot guva arī laukuma saimnieki – pēc Ingara Matisona metiena rezultāts kļuva 1:3. Otrās trešdaļas laikā kocēnieši lielvārdiešu pārsvaru samazināja līdz minimumam (3:4), bet septiņas minūtes pirms pamatlaika beigām jau izvirzījās vadībā ar 5:4. Nepilnas trīs minūtes pirms pamatlaika beigām Lielvārdes florbolisti nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju. Risks attaisnojās – 58. minūtes izskaņā Niks Blumfelds atjaunoja neizšķirtu (5:5). 59. minūtē Oskars Tūtāns vēlreiz izvirzīja vadībā komandu Lielvārde/Fat Pipe – 6:5. Lielvārdiešiem šo minimālo pārsvaru nosargāt gan neizdevās – 15 sekundes pirms pamatlaika beigām Ingars Matisons atjaunoja neizšķirtu rezultātu (6:6), līdz ar to – papildlaiks. Atrisinājums nāca pagarinājuma otrajā minūtē – pēc Markusa Nazarova piespēles uzvaras vārtus guva Oskars Tūtāns (7:6).