Muzeju nakts gaidās

- 13.Maijs, 2021
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Lai arī muzeji joprojām slēgti apmeklētājiem, darba mums netrūkst. Vienmēr ir, ko pētīt, sakārtot. Vienmēr ir kāds, kuram nosūtīt sagatavotu informāciju par konkrētu tematu. Un vienmēr arī sēžam kā uz adatām, gaidot – ja nu beidzot šis viss beidzas, mums taču jābūt gataviem ar kādu izstādi, pasākumu. Tas nekas, ka tu nezini, būs vai nebūs. 

Tas gan nenozīmē, ka mēs nevēlamies īstus apmeklētājus muzejā, vadīt ekskursijas. Mēs ļoti gaidām šo brīdi, kad muzejā brīvi drīkstēs ienākt cilvēks! 

Diemžēl arī mūsu lielākais gada pasākums – Muzeju nakts – atceļas jau otro gadu. Neko darīt. Pieņemam šo situāciju un meklējam, kādi ir iespēju varianti, ko mēs varētu sadarīt. Taisīt kādu pasākumu tiešsaistē? Nē… Nu kurš tad gribēs maijā, kad ārā iespējams silts un jauks laiks, sēdēt pie sava telefona, datora? Tad mūs visus sauc daba, dārzs, pastaiga. Ja nu vienīgi gāž kā pa Jāņiem.

Nesen noņēmām no kokiem Nila Sokolova fotoizstādi. Nila fotogrāfijas bija ļoti skaistas, iekrāsoja pavasara pelēcīgumu, priecējot gājēju acis. Dzirdējām daudz labu atsauksmju, redzējām gājējus apstājamies, priecājoties par fotogrāfijām. Bija arī bērni, kuri mācījās lasīt bilžu aprakstus. 

SKATS uz Rūjas upi Naukšēnos. D. Glušonokas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru