Nekur nav tik labi kā Valmierā

- 29.Janvāris, 2021
Sports
Laikrakstā

Esot sacensību klusajā periodā, Valmieras Bērnu sporta skolā uzsākām rakstu sēriju par Valmieras Augstas klases sportistu sagatavošanas centra sportistiem. Šoreiz aicinām iepazīties ar BMX sportistu NIKU ROŽUKALNU. 

Esmu no Skrundas, taču savas sportista gaitas uzsāku Saldū, BMX klubā Ozolēni pie trenera Andra Gonta. Ar BMX riteņbraukšanu sāku nodarboties jau četru gadu vecumā. Šajā sporta veidā mani ievilka brālis, kurš ir divus gadus vecāks par mani. Viņš jau bija sācis savas gaitas BMX riteņbraukšanā, un man kā jaunākajam bija jāskrien pakaļ.

Kā tu nokļuvi Valmierā?

14 gadu vecumā pēc veiksmīgi aizvadītas sezonas saņēmu piedāvājumu no trenera Mika Puķīša par iespēju pievienoties AKSSC sastāvam. Atbilde, protams, nebija ilgi jādomā, un jau pēc pāris dienām biju Valmierā. Manuprāt, lielākais sasniegums, pirms tiku iekļauts AKSSC, bija 2. vieta Eiropas kausa kopvērtējumā un ļoti labi aizvadītais Eiropas čempionāts, kurā tikai kritiens liedza pacīnīties par top3 pozīciju. Godīgi sakot, es nedaudz gaidīju un cerēju, ka pēc tās sezonas sekos uzaicinājums. Esmu ļoti priecīgs un pagodināts par šo iespēju, ko sniedz AKSSC. Tas man noteikti ir palīdzējis straujāk izaugt gan kā sportistam, gan kā cilvēkam.

NIKS ROŽUKALNS. Jāņa Līgata foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru