Noskaidroti ceļošanas akcijas «Apceļo Via Hanseatica!» uzvarētāji

- 26.Oktobris, 2018
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Piektdien, 19. oktobrī, plkst. 14 ikviens tika aicināts pieslēgties Via Hanseatica Facebook vai Instagram kontiem, lai tiešraidē vērotu ceļošanas akcijas «Apceļo Via Hanseatica!» noslēguma pasākumu, kura laikā tika noskaidroti galvenās balvas un papildu nomināciju ieguvēji, kā arī pašvaldību sarūpēto pārsteiguma balvu ieguvēji.

Kopumā ceļošanas akcijā iesniegtas 168 fotogrāfijas no 38 akcijas dalībniekiem. Kā biežāk apmeklētākie un fotografētākie objekti bija Beverīnas koka skulptūru labirinti, Valmiermuižas pils tornītis un Ģīmes dabas taka.

19. oktobrī plkst. 14 tiešraidē norisinājās akcijas noslēgums, kas bija vērojams gan Via Hanseatica Facebook, gan Instagram kontos. Bez galvenās balvas — dāvanu kartes 300 eiro vērtībā ceļojuma iegādei tūrisma aģentūrā «IMPRO ceļojumi», balvu fondā bija arī dāvanu kartes ceļojumam 100 eiro apmērā. Tās tika izlozētas papildus trīs nominācijās — pēc nobalsotu emociju («mīlu», «Haha» un «Pārsteidzoši!») ikonu skaita. Vairāki akcijas dalībnieki ieguva arī pašvaldību un to uzņēmumu sarūpētās balvas.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru