Paula Lužinska — stiprākā Latvijā

- 29.Aprīlis, 2016

Nedēļas nogale sestdien un svētdien, 23. un 24. aprīlī, Valkas pilsētas sporta kompleksā tika rezervēta Latvijas Jaunatnes U17 čempionātam badmintonā. Savā starpā sacenšoties Latvijas veiklākajiem badmintonistiem, tika noskaidroti spēcīgākie U11, U13, U15 un U17 vecuma grupās. Valmieras Bērnu sporta skolas badmintonisti apbalvošanas ceremonijā uz goda pjedestāla kāpa 23 reizes — 11 bronzas, 7 sudraba un 5 zelta godalgas.

Nepārspēta U11 vecuma grupā palika Paula Lužinska. Viņa uzveica visas savas konkurentes, gan vienspēlēs, gan dubultspēlēs pārī ar Agati Traubergu, gan jauktajās dubultspēlēs kopā ar Rolandu Bratčikovu. Agate Trauberga izcīnīja trešo vietu. Spēlē par bronzas medaļu pēc pirmā zaudētā seta un esot iedzinējas lomā arī trešajā setā, pie rezultāta 16:20 izvilka setu un uzvarēja visu spēli ar rezultātu 16:21, 22:20, 21:13. Rolands Bratčikovs vienspēlēs otrais un arī dubultspēlēs kopā ar talsinieku otrais. Daniela Pētersone U11 B grupā ar sudraba medaļu kaklā.

Vienspēlēs U13 B grupā zēniem godalgoti divi valmierieši — Rihards Žugs uz augstākā pakāpiena un Kaspars Jānis Plūme 3. vietā. Dubultspēlēs meitenēm tajā pašā vecuma grupā Arīna Babre kopā ar Loti Litiņu 3. vietā ar bronzas medaļām kaklā. Meitenes Undīne Daukste un Marija Brīvule attiecīgi ierindojās 3. un 4. vietā vienspēlēs B grupā.

VALMIERAS BĒRNU SPORTA SKOLAS BADMINTONISTI ar izcīnītajām medaļām.