Pēdējā pārbaudē

8.Marts, 2022

Lai noslēgtu pirmssezonas posmu, Valmiera FC nedēļas nogalē tikās ar FK Metta fubolistiem. Tika aizvadītas divas spēles, kurās abas komandas spēlēja ar dažādiem sastāviem, iesaistot gan dublieru, gan galveno komandu spēlētājus. Pirmajā duelī ar rezultātu 7:1 uzvaru guva valmierieši, otrajā atzīstot 1:5 Mettas pārākumu.

Pirmās spēles pirmajā puslaikā bija redzama tendence, kas liecināja par pilnīgu Valmiera FC dominanci spēlē. Tikmēr pretiniekam nācās domāt par pretuzbrukumiem. Tieši tādā veidā arī tika atklāts spēles rezultāts – pēc kļūdas mūsu laukuma pusē rīdzinieki aizskrēja pret­uzbrukumā un realizēja momentu. Atbildi parādā tomēr nepalikām – desmit minūtes vēlāk Niks Dusalijevs atjaunoja rezultāta līdzsvaru, kas ļāva puslaiku noslēgt ar neizšķirtu 1:1.

Otrajā puslaikā laukumā devās Valmieras spēcīgākie vīri, kuri spēles rezultātu padarīja graujošu. Vispirms Luka Silagadze izvirzīja mūsējos vadībā, pēc tam Daisuke Jokota jau panāca 3:1 pārsvaru.

LABS DARBIŅŠ, KAS PADARĪTS, – pēc kārtējā vārtu guvuma saviem partneriem pateicas mūsējo kapteinis Raimonds Krollis (2. no labās).