Pirmā uzvara – pārliecinoša!

22.Marts, 2022

Piektdienas vakarā Valmiera FC komanda savā laukumā – Valmieras Olimpiskā centra stadionā – uzņēma FK Spartaks Jūrmala. Karmilo Menas hat-trick un Raimonda Kroļļa pirmie vārti sezonā atnesa pārliecinošu uzvaru ar 4:1.

Pirmais puslaiks iesākās ar nedaudz piesardzīgu futbolu, tomēr vairāk bumbu kontrolējot valmieriešiem. Ilgi nebija jāgaida, kad tika gūti pirmie vārti – Daisuke Jokota smailē izvirzīja Kamilo Menu, kurš guva savus pirmos vārtus spēlē. 21 minūti vēlāk pēc Alvja Jaunzema piespēles vienā pieskārienā bumbu vārtos trieca komandas kapteinis Raimonds Krollis. Mača 28. minūtē Mena vēlreiz spēja satriekt pretiniekus, panākot jau 3:0. Nedisciplinēti puslaiku noslēdza Spartak futbolisti, nopelnot divas dzeltenās kartītes.

KAMILO MENA pēc divām spēļu kārtām kļuvis par turnīra rezultatīvāko futbolistu.