Pirmo reizi jaunajā manēžā

- 1.Februāris, 2022

Aizpagājušajā trešdienā Jāņa Daliņa stadiona vieglatlētikas manēžā pirmo reizi norisinājās Valmieras novada atklātais čempionāts telpās. Uz goda pjedestāla Valmieras Sporta skolas (SS) un Valmieras Vieglatlētikas kluba (VK) pārstāvji kāpa sešas reizes, tomēr sacensības notika bez Valmieras SS vadošo vieglatlētu dalības sieviešu konkurencē.

Vienīgais par Valmieras novada čempionu kļuva Valmieras VK sportists Rihards Linde (jūdzes skrējienā – 4:27,44), taču uz goda pjedestāla trešā pakāpiena viņam pievienojās arī valmierietis Agnis Stulpinskis (4:46,05). Vīriešu konkurencē Valmieras Vieglatlētikas kluba vīriem izdevās izcīnīt trīs sudraba medaļas. Rihardam Lindem 2. vieta 800 m skrējienā (1:54.48), sudraba medaļu izcīnīja Arnis Žviriņš lodes grūšanā – 13,91 m, bet 60 m sprintā ievērojami personīgo rekordu uzlaboja un 2. vietu izcīnīja Mikus Dāvids Strazdiņš (finālā sportistam rezultāts – 7,10 s, bet priekšskrējienos – 7,09 s).

Vīriešu konkurencē jāatzīmē sešpadsmitgadīgo Valmieras SS audzēkņu Daniela Šimaņeca un Everta Hemmeļa rezultāti. Daniels izcīnīja augsto 4. vietu jūdzes skrējienā – 4:46,80 un Everts uzrādīja divus personīgos rekordus, sprinta distancēs izcīnot 9. vietas – 60 m (7,29 s) un 200 m (24,03 s).

RIHARDS LINDE (skrējienā vadībā) izcīnīja zelta un sudraba medaļas.