Pusfināla sērijā pagaidām neizšķirts

29.Marts, 2022

ELVI florbola līgas vīriešiem pusfināla sēriju ar uzvaru sākusi komanda Lielvārde/Fat Pipe, kas sestdien Kocēnu sporta namā ar 3:2 pārspēja pašreizējo čempioni Rubeni. Lielisku maču aizvadīja jaunais lielvārdietis Didzis Nemme, kura kontā viens gols un viena rezultatīva piespēle. Sērijā līdz vienas komandas četrām uzvarām rezultāts kļuva 1:0.

Pusfināla sērijā sava laukuma priekšrocība ir Rubenei, tāpēc cīņa sākās Kocēnu sporta namā. Izskatījās jau, ka pirmais periods paies bez vārtu guvumiem, bet 17. minūtē lielvārdietis Didzis Nemme pārtvēra bumbiņu, aizskrēja pretuzbrukumā un guva vārtus – 1:0. Šis gols viņam ir īpašs, jo jaunajam florbolistam tas ir pirmais vārtu guvums virslīgā. Arī otrajā trešdaļā fiksēts tikai viens vārtu guvums – 33. minūtē Nemmes piespēli rezultatīvi izmantoja Juris Sandis Jēgers – 2:0. 45. minūtē izcili precīzs metiens padevās lielvārdiešu aizsargam Dināram Vaitaitim – 3:0. Mājinieki pie pirmā vārtu guvuma tika tikai 46. minūtē, kad trāpīgi meta kocēniešu kapteinis Ingars Matisons – 1:3. Jau 56. minūtē laukuma saimnieki sāka mainīt savu vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju. Pamatlaika pēdējā minūtē viesiem vēl nācās aizstāvēties četru laukuma spēlētāju sastāvā. 17 sekundes pirms pamatlaika beigām Matisons guva vēl vienus vārtus, rezultāta starpību samazinot līdz minimumam – 2:3. Atlikušo laiku viesu aizsardzība izturēja, un Lielvārde/Fat Pipe varēja svinēt uzvaru ar 3:2, pusfināla sērijas ievadā izvirzoties vadībā ar 1:0.

INGARS MATISONS (Nr. 13) gan sestdien, gan svētdien izcēlās ar diviem trāpījumiem pretinieku vārtos. Foto no floorball.lv