Runas ir garas, darbs ir īss!

2.Jūlijs, 2019
Ekonomika
Laikrakstā

Tā gribētos teikt par Valsts akciju sabiedrības Latvijas Valsts ceļi teju trīs gadus muļļāto nepabeigto gājēju - velosipēdistu celiņu posmā no Viesturlaukuma līdz pat Valmieras apvedceļam pie ieejas tā sauktajā Rūjienas rotācijas aplī. Joprojām palieku pie sava viedokļa – ja šis SIA Tilts savulaik nosolītais (līgums noslēgts 2016. gada 5. septembrī) un 2016. gada rudenī iesāktais un drīz vien pamestais ceļa rekonstrukcijas objekts atrastos Latvijas Valsts ceļu galvenā kantora priekšā un tātad arī vadošo vīru ikdienas apskatē, tad šis patiešām nelielais darbiņš, kā to pierādīja nule Limbažu ceļu strādātāji un viņu palīgi, sen jau būtu pabeigts! Starp citu, Tilts 2017. gadā no līguma atteicies, uzskatot, ka Latvijas Valsts ceļi pārāk ilgi gatavo nepieciešamos projekta labojumus...

Te nu Liesmā arī oficiālais Valsts akciju sabiedrības Latvijas Valsts ceļi Komunikācijas daļas paziņojums visiem laimīgajiem šī ceļu satiksmes posma lietotājiem.

«Pabeigta gājēju - velosipēdistu ceļa ierīkošana pie Valmieras

Šonedēļ (nu jau pagājušajā nedēļā – G.V.) pabeigti apgaismota gājēju - velosipēdistu celiņa ierīkošanas darbi gar reģionālo autoceļu Valmiera - Rūjiena - Igaunijas robeža (Unguriņi) (P17) posmā no 1,6.-2,2. kilometram.

KĀ PIE CILVĒKIEM. Tā gājējus un braucējus pie Valmieras pilsētas robežas Viesturlaukumā sagaidīja tikko pabeigtais gājēju - velosipēdistu celiņš 1. jūlija rītā.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru