Sākumā bija pudele...

3.Augusts, 2018
Dzīvesstils
Laikrakstā

Tāpat tradicionāli varētu arī turpināt — un pudele bija tas iesākums! Tieši tā par savu, no malas vērojot, pilnīgi trako aizraušanos, kuru pat varētu jau saukt par māniju, savas sētas apmeklētājiem stāsta pensionētā fizkultūras skolotāja Anna Zīle Litenes pagasta Ainažu mājās. Visas mazās arhitektoniskās formas, kuras šī enerģiskā kundze no tukšām pudelēm un cementa javas izveidojusi savas mājas dārzā un apkārt dīķim, tapušas bez sarežģītiem rasējumiem, tās lielākoties nav arī precīzi mērītas, bet veidotas uz aci... Kādā stilā? Neesmu mākslas zinātnieks, tomēr atļaušos to nodēvēt par betona - stikla kiču. Atbraucējiem Annas Zīles Pudeļu dārzs var patikt, var nepatikt, taču apbrīnas vērti Annas kundzes mūrējumi ir noteikti, kaut vai kvantuma ziņā.

Ideja par pudeļu kaut kādu derīgu izmantošanu radusies, ieraugot, cik biezu kultūras slāni tukšās taras izskatā atstājis mājas iepriekšējais saimnieks. Viss sācies ar vienkāršu pudeļu aizsargmūri, tad nākusi verandiņa, pēc tam jau viss pārējais. Izejmateriāla Annas kundzei netrūkst, jo no tuvākām un tālākām vietām viņai tukšās pudeles saveduši maisiem vien...

Te nav ko daudz stāstīt, vajag skatīties Ārijas Romanovskas fotogrāfijās no Liesmas redakcijas šīs vasaras reida Litenes pusē!

VĒJŠ NEAPGĀZĪS! Šis galds un soli domāti nelielai kompānijai: kur nu vēl stabilākas dārza mēbeles vēlēties.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru