Satiksmes drošība Valmieras novadā

13.Janvāris, 2026
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Valmieras novada pašvaldības Satiksmes drošības komisija regulāri izskata iedzīvotāju iesniegtos priekšlikumus par jaunu gājēju pāreju ierīkošanu gan Valmieras pilsētā, gan citviet novadā.

Vienlaikus satiksmes drošības speciālisti uzsver – vietās ar intensīvu transporta plūsmu visdrošāk ielu šķērsot tur, kur satiksmi regulē luksofors, nevis pa neregulētu gājēju pāreju ar vienkāršu ceļa apzīmējumu.

Viens no posmiem Valmierā, kur iedzīvotāji rosinājuši ierīkot jaunu gājēju pāreju, ir pie Rīgas ielas lokveida krustojuma virzienā no un uz Cēsu ielu. Satiksmes drošības komisija skaidro, ka gājēju pārejas izveide šajā vietā būtiski apgrūtinātu transportlīdzekļu kustību un varētu paralizēt satiksmi lokveida krustojumā. Tas savukārt radītu papildu drošības riskus gan autovadītājiem, gan gājējiem.

Pēc Valmieras novada publicētās informācijas

Publicitātes foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru