Skolotājs vienmēr mainīgajā skolā

- 27.Novembris, 2020
Izglītība
Laikrakstā

Valmieras sākumskolas pedagogu kolektīvs ir profesionāls, stiprs, dzīvīgs un darbīgs. Katru brīdi notiek izzināšana, vērtību saglabāšana un virzība uz priekšu. Ņemot vērā pārmaiņas izglītības sistēmā valstī, arī skolā jūtama jaunā dvesma, bet ne tikai šajā mācību gadā, krietni vien agrāk, kad notika intensīvas mācības par jaunajām kompetencēm, esot vienai no Latvijas pilotskolām. 

Noslēdzas darbīgs posms, kas pāraugs Ziemassvētku gaidīšanas laikā. Novembris ir lielais atskaites punkts, kas jau no augusta paiet nopietnā darbā: plānošana, pieslīpēšanās, iepazīšana, metodiskas idejas, snieguma līmeņu apraksti, pārskatāmi grafiki, labāko ceļu rašana un vēl neskaitāmi svarīgi ikdienas darbi.

Skolas sirds ir audzinātājas, kuras vienmēr ir procesa vidū. Viņas vislabāk zina katru savas klases skolēnu. Meklē un atrod labākos risinājumus klases sadarbībai, pārgājieniem, klases pasākumiem un katra bērna izaugsmei. Prieks par aizpildītiem starpbrīžiem. Pat ja uzsnieg sniegs, audzinātājas ar savas klases skolēniem iziet ārā, lai izkustētos, parunātos, ieelpojot svaigu gaisu. 

VALMIERAS SĀKUMSKOLAS KOLEKTĪVS. Publicitātes foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru