STOKKER saimniecība Valmierā paplašinās

27.Marts, 2019
Valmierietis
Laikrakstā

Jau pirms kāda mēneša, kolīdz Rīgas un Alvila Freimaņa ielu krustojumam blakus parādījās iežogots būvlaukums, kurš robežojās ar blakus esošā STOKKER instrumentu un servisa tirdzniecības centra dikti jau kompakto teritoriju, daudzi garām braucēji un gājēji Valmierā sāka interesēties – kas šajā vietā taps?

Kopš no augu zemes atbrīvotajā teritorijā rosās celtnieki un vienā laukuma stūrī parādījies pamatīgs plakāts ar visiem celtniecības procesa dalībniekiem, ir skaidrs: STOKKER saimniecība Valmierā paplašinās – šeit, Alvila Freimaņa ielā 1, uzsākti jaunās STOKKER AGRITECH lauksaimniecības un celtniecības tehnikas novietnes būvniecības darbi.

Valmierietim sīkāk par visu pastāstīja STOKKER mārketinga speciāliste Guna Baškirova: “Papildus ēkas būvniecība ir uzņēmuma ļoti nopietns attīstības solis, lai palielinātu STOKKER AGRITECH lauksaimniecības un celtniecības tehnikas servisa kapacitāti un efektivitāti. Jaunā tehnikas novietne būtiski uzlabos un paātrinās tehnikas pieņemšanas procesu, atvieglojot transporta kustību blakus esošajā Eduarda Lācera ielā, kad tiek piegādāta tehnika, tai skaitā graudu novākšanas kombaini, traktori un cita lielgabarīta tehnika. Jaunajā ēkā paredzēta tehnikas pirmspārdošanas sagatavošana, kas līdz šim notika ārā pie servisa telpā vai arī tālu no Valmieras — Jelgavas servisa centrā. Tādējādi plānots gan palielināt pakalpojumu ātrumu Vidzemē, gan uzlabot darba vidi servisa darbiniekiem.

TOP JAUNĀS ĒKAS PAMATI. Pirms nedēļas būvfirmas Aimasa vīri čakli strādāja, veidojot pamatus teju 400 kvadrātmetrus plašajai angāra tipa ēkai.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru