Pēc floorball.lv materiāliem

Rubenes dāmas sāk pārliecinoši

15.Marts, 2016

ELVI florbola līgas sievietēm pusfināla sēriju ar divām pārliecinošām uzvarām sākusi «Rubene». Čempiones savā laukumā Kocēnos ar 11:4 un 11:0 sakāva «Rīgas Lauvas». Sērijā līdz vienas komandas četrām uzvarām kocēnietes izvirzījušās vadībā ar 2:0.

Rubene cīnās — Valmiera izstājas

29.Februāris, 2016

Turpinās ELVI florbola līgas izslēgšanas spēles. «Rubenes» florbolisti nedēļas nogalē Cēsīs trešajā spēlē spēja uzvarēt Cēsu «Lekringu» ar 3:2, bet dienu vēlāk piedzīvoja sāpīgu zaudējumu ar 5:6. Šajā sērijā — 2:2.

Rubene sāk cerīgi, Valmiera ne tik

23.Februāris, 2016

Izspēlētas ELVI florbola līgas vīriešiem ceturtdaļfināla pāru pirmās divas spēles. «Rubenes» florbolisti pirmajā cīņā piekāpās Cēsu «Lekringam» ar 3:9, bet revanšējās dienu vēlāk, uzvarot tos ar 2:1. FBK «Valmiera/ViA» florbolisti, cīnoties nepiekāpīgi, tomēr zaudēja pirmajā duelī ar «Mogo-RTU/Rockets» vienību, piekāpjoties tai tikai papildlaikā ar 5:6. Otrajā cīņā atkal pārāki izrādījās Rīgas studenti, apspēlējot valmieriešus ar rezultātu 4:2.

Klāt florbola visu vai neko

19.Februāris, 2016

Noslēdzies ELVI florbola līgas vīriešiem regulārais turnīrs. Tā pēdējā kārtā visai pārliecinošu uzvaru izcīnīja Kocēnu «Rubene», kas savā laukumā ar 10:1 sagrāva «Valmieru/ViA». Šī uzvara kocēniešiem ļāva pakāpties uz 4. vietu turnīra tabulā, iegūstot sava laukuma priekšrocības izslēgšanas spēļu ceturtdaļfinālā, kur tās pretiniece būs Cēsu «Lekrings». «Valmiera/ViA» gala rezultātā ieņēma 6. vietu un ceturtdaļfinālā tiksies ar «Mogo-RTU/Rockets».