"Trīs Zvaigžņu balvas" ceļo uz Valmieru

- 17.Janvāris, 2023
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Sestdien, 14. janvārī, Latvijas sporta sabiedrības sasniegumu godināšanas ceremonijā Trīs Zvaigžņu balva 2022 par Gada sporta pašvaldību atkārtoti atzīta Valmieras novada pašvaldība, savukārt nominācijās Gada ģimene sportā, Gada jaunatnes treneris balvas ieguva novadnieki – Šulcu-Gredzenu ģimene no Burtnieku pagasta un Valmieras Sporta skolas viegl­atlētikas treneris Raitis Ravinskis. 

Pretendentus nominācijai Gada sporta pašvaldība pirmajā kārtā izvirzīja plašs sporta sabiedrības un nozares profesionāļu loks, bet otrajā kārtā uzvarētāju noteica tautas balsojums un sportistu, sporta žurnālistu balsojums. Nominācijai Gada sporta pašvaldība tika izvirzītas arī Siguldas novada, Rīgas valstspilsētas un Liepājas valstspilsētas pašvaldības. 

Uzrunājot klātesošos Trīs Zvaigžņu balvas 2022 norises vietā Rīgā, Hanzas peronā, saņemot balvu, pateicās Jānis Baiks, Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētājs: «Paldies par šo atzinību. Mēs patiesi ticam, ka attīstīta sporta infrastruktūra un aktīvās atpūtas iespējas ir pamatā veselai un spēcīgai sabiedrībai. Valmieras novadā ir pieejamas mūsdienīgas sportošanas iespējas un labākie treniņu apstākļi ikvienam, kurš to vēlas.

SVINĪGĀ CEREMONIJA NOSLĒGUSIES.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru