Uz pozitīvas nots

4.Marts, 2022

Turcijas nometnei nonākot noslēguma fāzē, Valmiera FC komanda treniņnometnes pēdējā spēlē spēkojās ar Tadžikistānas augstākās līgas čempioniem –0 FC Isktiklol. Visai līdzīgā cīņā pēc ļoti ātri gūtiem vārtiem uzvaru izcīnija valmierieši, tādējādi noslēdzot Turcijas spēļu maratonu uz pozitīvas nots.

Spēle iesākās par labu Valmiera FC futbolistiem, kad jau pašā spēles sākumā pēc noteikumu pārkāpuma tika nozīmēts brīvsitiens. Pirmais mēģinājums bija nesekmīgs, tomēr atkārtotā iespēja tika realizēta – Luka Silagadze ar lielisku, neapturamu šāvienu izvirzīja mūs vadībā. Tālāk bumbas kontroli pārņēma Isktiklol futbolisti, ar kuru centieniem izlīdzināt spēles rezultātu valmierieši tika galā teicami, lieki nenodarbinot arī mūsu vārtsargu Rihardu Matrevicu. Ap spēles 30. minūti atguvām kontroli pār spēli, tomēr līdz puslaika noslēgumam rezultāts nemainījās – 1:0.