Uznāca laukumā un... atvairīja "pendeli"!

- 22.Jūlijs, 2022
Sports
Laikrakstā

30. jūnijā mūsu kluba Valmiera FC vārt­sargam KLĀVAM LAUVAM palika 18 gadi. Labāko dāvanu šajā dienā viņš pasniedza pats sev, veiksmīgi nokārtojot CSDD eksāmenu un iegūstot autovadītāja tiesības.

Diez vai Klāvs spēja pat iedomāties, ka pēc desmit dienām piedzīvos vēl lielāku dienu, savas īsās futbolista karjeras līdz šim spilgtāko brīdi – debiju Valmiera FC sastāvā oficiālā mačā. Klāvs aizvadīja gandrīz visas 90 atbildīgas spēles minūtes Latvijas kausa izcīņas astotdaļfinālā, parādot izcilu spēli vārtos, kad valmierieši faktiski visu maču aizvadīja mazākumā, un atvairot pretinieka izpildīto pendeli, tādā veidā palīdzot komandai izsist pretiniekus no kausa izcīņas!

Kā sākās tavas gaitas futbolā?

Futbolu sāku spēlēt sešu gadu vecumā. Sākumā kā jebkurš futbolists biju laukuma spēlētājs, bet pēc tam izmantoju iespēju trenēties kā vārtsargam. Pamēģināju, tad sanāca tā, ka atgriezos laukumā spēlētāja lomā. Laika gaitā sapratu, ka man pašam tomēr vairāk patīk sargāt vārtus, un nolēmu, ka to arī darīšu turpmāk.

PĒDĒJIE NORĀDĪJUMI. Pirms došanās laukumā Klāvs Lauva (Nr.26) saņem padomus no komandas galvenā trenera Jurģa Kalna. Jāņa Līgata foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru