Uzvara ar gandrīz pilnu sastāvu

8.Novembris, 2016

Sestdien Valmiera/ORDO izcīnīja ceturto uzvaru Olybet LBL čempionātā, izbraukumā apspēlējot tabulas pastarīšus LU studentus. Šo valmieriešu panākumu kaldināja arī Artūrs Bērziņš, kuram tā bija pirmā spēle kopš komandas izšķirošā zelta mača pērnās sezonas finišā.

LU – Valmiera/ORDO 64:77 (10:26, 21:12, 15:22, 18:17)

Viesu ierindā iztrūka vien traumētā Laksas un Kārļa, kurš joprojām briest iznācienam laukumā. Tā kā spēlēt gatavs bija arī Mālmanis, mūsējiem pēc ilgāka laika bija iespēja spēlētāju rotāciju veikt, nezaudējot snieguma kvalitāti.

Viesi iesāka sparīgi un 9. minūtes sākumā, Bērziņam gūstot pirmo grozu jaunajā sezonā, panāca jau 10 punktu pārsvaru — 18:8. Pirmo ceturtdaļu rezultatīvi pabeidza Mālmanis un Vairogs — 26:10.

Turpinājumā mūsējie kontrolēja spēles gaitu, labi cīnoties pie groziem un metot no distances, taču pieļāva ļoti daudz kļūdu, ļaujot pretiniekiem turēties sasniedzamā attālumā. Puslaikā viesi vien 7 punktus priekšā — 38:31.

Trešajā ceturtdaļā mūsējie tuvāk par 6 punktiem (49:43) studentus nepielaida, 30 minūtes pabeidzot ar Bērziņa trejaci — 60:46.

ATKAL IERINDĀ! Sestdien pirmoreiz pēc pleca operācijas laukumā izgāja un labi cīnījās Valmieras/ORDO čempionu sastāva kapteinis Artūrs Bērziņš. Edgara Vaivada foto