Valmierā notiks starptautiskais cīņu turnīrs

5.Jūlijs, 2022
Sports
Portālā

9. jūlijā, sestdienā, Valmierā norisināsies ielu sporta veidu un kultūras festivāls “Ghetto Games”. 10 stundu garumā pie Valmieras Olimpiskā centra notiks sacensības un šovi vairākās disciplīnās.

Festivāla ietvaros notiks starptautiskais cīņu turnīrs “Ghetto Fight”. Skatītājiem būs iespēja redzēt cīņas ar sportistiem no Valmieras un visām Latvijas pilsētām. Pasākuma gaitā ir gaidāmas 12 cīņas ar cīkstoņiem no Ukrainas, Uzbekistānas, Latvijas un Lietuvas, informē portāls balticevents.info.

Organizatori uzsver, ka Valmieras cīkstoņi atšķiras ar savu stilu un čaklumu. Tādi sportisti kā Armands Tīlens “Ghetto Fight” turnīros vienmēr rāda īpašu sagatavošanās līmeni un spilgtas cīņas būrī. Šoreiz Armands piedalīsies cīņā par “Ghetto Fight” čempiona jostu.

Tradicionāli turnīrs notiks pēc “Ghetto Fight Rules” noteikumiem: jauktās cīņas mākslas, kur ir atļauti sitamie un cīņas paņēmieni.

Speciālajā astoņstūra būrī uzstāsies tādi sportisti kā Ričards Ozolas, Bogdans Oļeiniks, Bilols Abdurasulovs, Mahmuds Saifulajevs, Oskars Putāns, Ervīns Kārkliņš un daudzi citi.

“Valmiera vienmēr izcēlās ar spēcīgiem un perspektīviem cīkstoņiem. Mēs jau sen gribējām turnīru tieši šajā pilsētā, un ir pienācis tas brīdis. Būsim priecīgi redzēt katru, kurš vēlas atbalstīt vietējos cīkstoņus” – norāda “Ghetto Fight” līderis Manvels Isadžaņans.

Dalībnieku reģistrācija jau ir sākusies, savukārt skatītājiem ieeja ir bezmaksas.

“Ghetto Games” šobrīd ir viena no lielākajām jauniešu ielu sporta un kultūras kustībām Latvijā un Austrumeiropā, kas katru gadu pulcē vairāk nekā 10 000 dalībnieku un 300 000 sekotāju medijos un sociālajos tīklos. Plašāka informācija ir pieejama “Ghetto Games” oficiālajā mājaslapā www.ghetto.lv.

Projekts tapis sadarbībā ar Valmieras novada pašvaldību.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru