Valmiera/ORDO piedzīvo kaunu Rīgā

14.Janvāris, 2016

Patiesībā pietrūkst cenzētas leksikas, lai raksturotu to, ko trešdien BBL mačā pret Baronu/LDz izbraukumā Rīgā laukumā darīja mūsu komandas spēlētāji. Par basketbolu profesionāļu izpildījumā to ar lielu piespiešanos varētu nosaukt vien pēdējās ceturtdaļas beigās, kad mājinieki, kas jau vairākas reizes viesus uz rezultātu tablo bija iedzinuši — par apsmieklu visai Latvijai — dziļos jaņos, atlaida spēles grožus pavisam vaļīgi, atļaujot bez lielas pretestības punktus gūt arī mūsējiem...

APSPĒLĒJA, KĀ VIEN GRIBĒJA! Latvijas profesionālā basketbola vidusmēra spēlētājs Barona/LDz sastāvā Artūrs Ausējs (Nr.8, ar bumbu) šosezon valmieriešiem tāds nepārkožams riekstiņš — trešdien viņam grozā 6/8 divpunktu un arī trīspunktu metieni plus vēl visi 6 soda metieni! Ja Ausējs lādēja mūsu grozā jau pirmajā abu komandu LBL čempionāta spēlē Valmierā, tad vai un kurš un kādu aizsardzības variantu pret šo baronu snaiperi gatavoja? Edgara Vaivada foto

Barons/LDz – Valmiera/ORDO 111:69 (30:11, 30:17, 25:11, 26:30)Pēdējās sezonās mūsējie līdzīgu kāvienu dabūjuši divreiz Tamperē — no lieliski nokomplektētās Somijas komandas Pyrinto, ko noteikti nevar salīdzināt ar baronu sastāvu šosezon. Toreiz gan sastāvs valmieriešiem bija krietni vien pieticīgāks, gan smagos zaudējumus varēja norakstīt uz pārbrauciena rēķina.Trešdien vecajā labajā Daugavas sporta namā jau no pirmajām mača minūtēm izskatījās, ka puiši no Valmieras atbraukuši uzlaist basīti pēc garākām Jāņu brīvdienām un ka pilnīgs pofig gandrīz visiem ciemiņiem gan par aizsardzību, gan par uzbrukumu... Kā saprotat, te vispār nav runa par profesionāliem spēlētājiem, kuri saņem algu par basketbolu, tā, kā spēlēja Valmiera/ORDO pirmajās trijās ceturtdaļās mačā pret baroniem, viduvēji pusamatieri vai pat amatieri spēlē LBL otrajā divīzijā vai vēl kādā zemākas raudzes turnīrā. Tai pašā laikā melns uz balta rakstīts, ka šobrīd mūsu komandas sastāvā ir 6 spēlētāji ar Latvijas izlases pierakstu.