Valmieras čempionātā badmintonā dubultspēlēs

- 26.Aprīlis, 2017
Sports
Laikrakstā

Ar Valmieras pilsētas pašvaldības atbalstu 15. aprīlī notika Valmieras atklātais čempionāts badmintonā dubultspēlēs, kurā piedalījās 41 dalībnieks no Latvijas aktīvākajiem klubiem.

Sieviešu dubultspēlēs no valmierietēm veiksmīgākās bija Anita Švalbe, kura izcīnīja 1. vietu, spēlējot pārī ar cēsnieci Grietu Jermacāni, 2. v. Danute Sēne un Sanda Viskanta, 7. v. Kitija Berga un Ieva Pakalna, 8. v. Dana Bortkēviča un Nora Konovalova.

Vīriešu dubultspēlēs 2. v. Andis Bērziņš un Ojārs Koziņecs, 4. v. Elvis Pētersons un rīdzinieks Jānis Mētra, 5. v. Artūrs Ķelpe un Mairis Loiko, 10. v. Gints Dreija un Roberts Lauris, 11. v. Uldis Ābeltiņš un Normunds Cercins, 12. v. Rihards Blaubergs un Mārtiņš Zemešs, 14. v. Artis Kļaviņš un Rūdolfs Levins, 17. v. Gatis Grigorjevs un Kristaps Šnepsts.

Jauktajās dubultspēlēs 2. v. Una Berga un Andis Bērziņš, 4. v. Zane Brence un siguldietis Guntis Lavrinovičs, 5. v. Anita Švalbe un Ojārs Koziņecs, 6. v. Gints Dreija un rīdziniece Anna Pumpure, 7. v. Danute Sēne un Artūrs Ķelpe, 9. v. Daniela Langina un Elvis Pētersons, 10. v. Kitija Berga un Roberts Lauris, 12. v. Sanda Viskanta un Kristaps Šnepsts, 14. v. Nora Konovalova un rīdzinieks Roberts Miščenko.

Šīs bija labas sacensības, lai Valmieras izlases dalībnieki sagatavotos Baltijas senioru čempionātam maijā Igaunijā un Eiropas komandu čempionātam jūnijā Itālijā. Bet arī jebkurš pieaugušais var nākt un trenēties badmintonā — informācija www.vbk.lv.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru