Valmieras hokejisti atstāj ventspilniekus tukšā

22.Decembris, 2015

Valmieras HK uzņēma Latvijas 1. līgas debitantus — Venta 2002 komandu, abās dienās izcīnot divas svarīgas uzvaras: sestdien pārliecinoša uzvara ar 5:2, svētdien ne bez grūtībām iegūti trīs punkti — 3:1. Rezultatīvākais hokejists abos mačos bija Dāvis Zunde, gūstot četrus vārtus un atdodot vienu piespēli, savukārt Valmieras komandas vārtos lielisku sniegumu rādīja Dāvis Dakša.

Pirmās cīņas 1. perioda 6. minūtē valmieriešiem bija iespēja spēlēt vairākumā, tomēr šī iespēja tika palaista vējā, jo pāris sekundes vēlāk pārkāpumu izdarīja mājinieku spēlētājs. Rezultātu atklāja viesi ar metienu no iemetiena apļa. Ventspils hokejisti rādīja aktīvu hokeju, neļaujot mājiniekiem viegli uzsākt uzbrukumus, tomēr pusminūti pirms perioda beigām valmierieši izlīdzināja rezultātu — 1:1. Vārtus guva Mikus Ozols, kuram šie bija sestie vārti sezonā. Otro trešdaļu Valmieras HK uzsāka aktīvi. Pēc neliela spiediena aizsardzības zonā Dāvis Zunde pretuzbrukumā guva otros vārtus mājinieku labā. Mazliet ilgāk nekā pēc minūtes pārsvars tika palielināts. Vairākumā pēc rikošeta vārtu priekšā ripu pretinieku komandas mūrī raidīja Toms Feldmanis. Venta 2002 bija spiesti mainīt vārtsargu. Perioda 7. minūtē Valmieras HK izmantoja otro vairākumu spēlē. Ar spēcīgu šķēlienu vārtus mājinieku labā guva Lauris Žagariņš. Spēlei atsākoties, nelieli asumi bija pie Valmieras komandas vārtiem. Aizstāvot savu vārtsargu, cīņā metās aizsargs Aleksejs Jakovļevs. Otrā trešdaļa noslēdzās ar pārliecinošu Valmieras HK pārākumu — 4:1. Trešajā periodā Valmieras hokejisti izgāja ar kaujiniecisku gatavību. Tomēr pirmajās minūtēs neliels pārsvars bija Venta 2002 komandai. Spēles 45. minūtē Lotāra Zariņa mesto ripu atvairīja viesu komandas vārtsargs, pirmais pie atlecošās ripas bija Dāvis Zunde, kurš to raidīja vārtu devītniekā. Spēles turpinājumā abas komandas apmainījās ar noraidījumiem. Pusotru minūti pirms spēles beigu signāla vienus vārtus viesi atguva. Valmieras hokejisti spēlē svinēja uzvaru ar rezultātu 5:2, kaut metienu attiecība par labu Venta 2002 — 33:31.