Vēl viens neizšķirts

8.Aprīlis, 2022

Optibet futbola virslīgas ceturtās kārtas mačā Valmiera FC tikās ar FK Metta komandu. Emocijām piepildītā spēlē izdevās izcīnīt vienu punktu, ko piešķir par neizšķirtu (1:1).

Pirmā puslaika sākumā izcils reids padevās Valmiera FC kapteinim Raimondam Krollim, kurš ielauzās pretinieku soda laukumā, bet diemžēl nespēja gūt vārtus. Spēles turpmākajās minūtēs abas komandas cīnījās par bumbas kontroli. Pirmie vārtus guva Mettas futbolisti – pēc Lūkasa Vapnes piespēles uzbrukuma smailē izvirzījās Artjoms Puzirevskis, kurš ar spēcīgu sitienu pārspēja Rihardu Matrevicu. Valmierieši sasparojās pēc ielaistajiem vārtiem, un spēles 28. minūtē uzspīdēja Aliuns Ndojs, kurš ar galvu raidīja bumbu vārtos, izlīdzinot rezultātu. Kaut arī puslaika izskaņā Valmierai bija vairākas vārtu gūšanas iespējas – diemžēl puslaiks noslēdzās neizšķirti.