Visa kā bija diezgan

21.Maijs, 2019
Ekonomika
Laikrakstā

Piektdien un sestdien visiem tiem valmieriešiem un arī tuvākiem un tālākiem mūsu pilsētas kaimiņiem, kuri savos darba plānos nebija strikti ierakstījuši tikai un vienīgi strādāšanu dārzā, zāles pļaušanu pagalmā pie mājas, noteikti sanāca kaut vienu reizi iegriezties Vidzemes Uzņēmēju dienu 2019 izstādē. Pats to izdarīju gan rīta pusē, gan pēcpusdienā, kad paraudzīju arī, kas notiek izstādes mazajā zālē – laukumā pie Hanzas sienas. Par tur redzēto un baudīto profesionāli garšīgo citureiz kolēģes izklāstā, šoreiz – mani vērojumi izstādes lielajā zālē: laukumā starp Valletu un Kultūras centru, arī iekšpusē. Protams, tikai daži interesanti mirkļi, visu pārējo taču atrast un aplūkot varēja katrs pats!

Šajā pasākumā, protams, goda vieta uzņēmējdarbībai, un, kā zināms, ļoti svarīgi ir labi un pareizi visu iesākt. Un te nu liels atspaids jaunajiem censoņiem un ne tikai Valmierā ir LIAA Latvijas biznesa inkubatoru tīkls. Gaidot izstādes atklāšanu, uz īsu interviju starp novadu stendiem piestāj LIAA Valmieras biznesa inkubatora vadītājs JURĢIS PRIEDĪTIS.

Ar kādām domām izstādi sagaida Valmieras biznesa inkubators?

Tikai ar labām! Piedalījāmies izstādē jau pērn, bet šogad mums pašā zāles vidū ir LIAA Latvijas biznesa inkubatoru Magnetic Latvia lielais kopējais stends ar astoņiem dalībniekiem – ir no Jūrmalas, Balviem, arī tepat vietējie uzņēmēji. Plānojam visādas aktivitātes.

Varbūt iesaki, ko stendā īpašu pameklēt!

Mums ir ražošanas tehnoloģiju efektivizācijas piedāvājumi, mums ir medību drošības apģērbs, protams, arī pārtikas ražotāji ar uzkodām un gardumiem... Šogad dalībnieku auditorija ir ļoti dažāda.

Kā valmieriešiem sokas inkubatorā?

Es teiktu tā – kad tabulā visus galus kopā savilku, tad varam secināt, ka mēs ejam tikai uz augšu! Finansiāli tas ir tāds labs rādītājs.

EJAM RAUDZĪT! Pēc atklāšanas runām ar Vidzemes Uzņēmēju dienu 2019 ekspozīciju Valmieras Kultūras centrā dodas iepazīties (no kreisās priekšplānā) pilsētas mērs Jānis Baiks, LTRK prezidents Aigars Rostovskis, Eiropas Komisijas viceprezidents Valdis Dombrovskis un personas, kas viņus pavada.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru