"Ābelītes" pārbūve finišējusi!

- 4.Janvāris, 2023
Pilsētās un novados
Laikrakstā

2023. gads Valmieras novadā sākās ar nopietna rekonstrukcijas projekta oficiālu atvēršanu. Pirmdien ar svinīgu pasākumu Palejas ielā 5 tika atklāta Valmierā vecākās pirmsskolas izglītības iestādes Ābelīte pārbūvētā ēka.

Projektu realizēja iepirkumā uzvarējusī pašmāju būvfirma SIA SANART par kopējo līguma summu 828904,17 eiro (ar PVN). Darbi īstenoti Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) darbības programmas Izaugsme un nodarbinātība ietvaros. Uz projektu attiecināmie kopējie izdevumi ir 818464,70 eiro, no tām attiecināmās izmaksas ir 270138,90 eiro, ERAF finansējums 177450,93 eiro, valsts budžeta finansējums 6262,97 eiro. 

Apsveikuma uzrunā bērnudārza vadītāja Zinta Būda savas iestādes kolektīvu salīdzināja ar ābeli, kas ir stiprs, izturīgs koks un bagātīgi sniedz augļus. Tas atspoguļots arī iestādes izveidotajā logo, tā sienas gleznojumu sadarbībā ar Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolu veikusi bērnudārza Ābelīte absolvente Elza Līna Andersone.

DARĪTS! Bērnudārza Ābelīte vadītāja Zinta Būda un Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks tikko pārgriezuši simbolisko atklāšanas lentīti. Valmieras novada pašvaldības arhīva foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru