Guntis Vīksna

Guntis Vīksna

Foto gaismēnu meistars

9.Jūnijs, 2023
Vīru lietas
Laikrakstā

Vasara ir atvaļinājumu un kāzu laiks. Kā vienu, tā otru notikumu cilvēki parasti cenšas iemūžināt, lai saglabātu atmiņai. Viena daļa to dara ar mobilo telefonu, otra – joprojām ar foto kameru. 

"Fēniksam" – jau otrā bronza!

9.Jūnijs, 2023
Sports
Laikrakstā

Aizvadītās nedēļas nogalē Valmieras regbija klubs Fēnikss aizvadīja pēdējo Latvijas čempionāta spēli, kurā ar 39 : 32 tika pārspēts regbija klubs Eži.

Tur varētu būt gleznu galerija

9.Jūnijs, 2023
Viedokļi
Laikrakstā

Valmierā patlaban ar tukšām telpām ir dažāda situācija. Ir piemēri, kur tās, samainījušas īpašniekus dažādu iemeslu pēc, ilgi tukšas nestāv.

Piensaimnieku kooperatīvs "Piena Loģistika" maina vadības struktūru

6.Jūnijs, 2023
Uzņemējdarbība
Laikrakstā

Lai nodrošinātu turpmāku izaugsmi, efektīvu un pārskatāmu lēmumu pieņemšanas procesu biedru interesēs, lielākais Latvijas piensaimnieku kooperatīvs Piena Loģistika 25. maijā kopsapulcē veica pārmaiņas vadības struktūrvienībās, izveidojot padomi. Padomē darbosies septiņi biedri, un par tās priekšsēdētāju ievēlēts SIA Vecsiljāņi valdes loceklis Juris Sprukulis.

Parāds nav brālis

6.Jūnijs, 2023
Viedokļi
Laikrakstā

Šī latviešu aksioma kopš 31. maija, iespējams, ļoti ilgu laiku neļaus mierīgi gulēt ne mūsu valsts premjeram Krišjānim Kariņam, ne viņa pārstāvētajai partijai Jaunā Vienotība.

1935. un 2023. gads – viens un tas pats

2.Jūnijs, 2023
Viedokļi
Laikrakstā

Atgādināšu no sporta attālākiem ļaudīm, ka 1935. gadā Latvijas vīru basketbola izlase Šveicē izcīnīja pirmo Eiropas čempionu/meistaru titulu basketbolā, bet aizvadītajā svētdienā Latvijas vīru hokeja izlase šī gada Pasaules čempionātā hokejā Tamperē bronzas finālā ar 4:3 pagarinājumā apspēlēja hokeja lielvalsts (tiešā nozīmē) ASV izlasi, Rīgā atgriežoties ar bronzas medaļām kaklā.

Varbūt ar savējiem varētu citādi?

19.Maijs, 2023
Viedokļi
Laikrakstā

Ir vēl arī citas svarīgas lietas mūsu dzīvē bez Stambulas konvencijas ratificēšanas. Piemēram, pasažieru pārvadājumi. Esmu gandarīts, ka VTU Valmiera pēc ilgas un smagas cīņas konkursā par desmitgades pasažieru pārvadājumiem godam vinnēja savu dzimto loti – iespēju turpināt darbu mūsu reģionā, kur tas godprātīgi darīts jau desmitiem gadu. 

Matīšos ir futbola aura!

26.Aprīlis, 2023
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Aizvadītajā sestdienā ne tikai čakli strādāja talcinieki, kopjot savas sētas un stādot kociņus, šeit pamatskolas sporta zālē valdīja futbola kaislības, jo notika Valmieras novada telpu futbola turnīrs.

Zelts un sudrabs Bertānu Valmieras basketbola skolai!

26.Aprīlis, 2023
Sports
Laikrakstā

Aizvadītās nedēļas nogale izrādījās dārgmetāliem bagāta Bertānu Valmieras basketbola skolas (BVBS) U16 vecuma grupas zēniem un meitenēm, kuri savos Latvijas Jaunatnes basketbola līgas finālturnīros tika attiecīgi pie zelta un sudraba medaļām!

Saules elektrība nāk ar joni!

14.Aprīlis, 2023
Viedokļi
Laikrakstā

No alternatīvajiem atjaunojamiem energoresursiem noteikti pieejamāka un ikdienā vienkāršāk iegūstama šobrīd ir saules enerģija.

Gluži kā monoizrādē

29.Marts, 2023
Pilsētās un novados
Laikrakstā

23. marta pievakarē visiem, kuri līdz tam vēl nebija savām acīm skatījuši jauno Valmieras mākslas telpu Kurtuve, bija iespēja to izdarīt, apvienojot patīkamo ar lietderīgo. 

Kāpēc tiek slēgta autoosta Rūjienā (7)

28.Marts, 2023
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Nupat sabiedriskā autotrans­porta lietotājus vispirms jau Rūjienas pusē nepatīkami pārsteidza ziņa, ka turpmāk viņiem nebūs iespējams izmantot autoostas ēku Valmieras novada lielākajā ziemeļu puses pilsētā.

Jauna pieeja darba drošības veicināšanā

28.Marts, 2023
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Šogad akciju sabiedrībā Valmieras stikla šķiedra pilotprojekta veidā tika rīkota Darba aizsardzības risku izvērtēšanas spēle, kurā darbinieki kopā ar pašu izvēlētu komandu atpazina darba riskus speciāli ierīkotās telpās, izmantojot spēļošanas elementus.

Ko darīt ar grāmatām?

22.Marts, 2023
Viedokļi
Laikrakstā

Vismaz pagaidām šēnbergi&Co savā mankurtiskajā visatļautībā mums neliek publiski dedzināt Viļa Lāča kopotos rakstus, Andreja Upīša Zaļo zemi un Sūnu ciema zēnus, Sudrabu Edžus Dullo Dauku un Annas Sakses Pasakas par ziediem... Tiesa, uz Valmieru no Rīgas jau atceļojuši ieteikumi par nepareizo ielu nosaukumu vēlamo nomaiņu. Manuprāt, valmieriešiem pašiem labāk redzams, kā pilsētā ielas saucamas, šeit ceru uz veselo saprātu visos līmeņos.

"Rītu puse" skan labi un tālu

21.Marts, 2023
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Visa Latvija pošas galvenajam šīs vasaras pasākumam – XXVII Vispārējiem latviešu Dziesmu un XVII Deju svētkiem. Čakli ik svētdienu mēģinājumos strādā arī Strenču Kultūras centra jauktais koris Rītu puse.

Valmierā gar zemi ventspilnieki!

17.Marts, 2023
Sports
Laikrakstā

Otrdien par lielisku dāvanu saviem līdzjutējiem parūpējās Valmiera Glass/Vidzemes Augstskolas basketbolisti, priekšpēdējā Pafbet Latvijas – Igaunijas basketbola līgas regulārā čempionāta mačā savā laukumā apspēlējot stabilu turnīra tabulas pirmā astotnieka vienību – BK Ventspils!

"VALMIERA GLASS" – bērniem un jauniešiem

15.Marts, 2023
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Akciju sabiedrība Valmieras stikla šķiedra papildinājusi Valmieras Jaunatnes centra Vinda materiāltehnisko bāzi, kopīgi izveidojot VALMIERA GLASS darbnīcu un tādā veidā Valmieras pilsētas un novada bērniem un jauniešiem sniedzot plašākas iespējas tehniskās jaunrades pulciņu nodarbību organizēšanā un norisē.