Guntis Vīksna

Guntis Vīksna

Par siltumapgādes tarifu Valmierā

21.Jūnijs, 2022
Ekonomika
Laikrakstā

SIA Valmieras ūdens iesniegusi Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijā sabiedrisko pakalpojumu sniedzēja noteikto (piedāvāto) siltum­enerģijas apgādes gala tarifu Valmieras novada Valmieras pilsētai un Valmieras pagasta Viestura laukumam.

"ZAAO" Zelta kategorijas godalga jau sesto reizi

21.Jūnijs, 2022
Ekonomika
Laikrakstā

Pašvaldību atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums SIA ZAAO patiešām var lepoties: jau sesto gadu pēc kārtas Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta rīkotajā Ilgtspējas indeksā tas saņēmis augstu darbības novērtējumu – Zelta kategorijas godalgu.

"Daibe" – ar SEB bankas finansējumu

21.Jūnijs, 2022
Ekonomika
Laikrakstā

Atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums ZAAO saņēmis SEB bankas finansējumu 4 miljonu eiro apmērā bioloģiski noārdāmo atkritumu pārstrādes rūpnīcas Daibe būvei.

Ērti pašiem un klientiem

17.Jūnijs, 2022
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Kā janvārī Liesmas pielikumā Valmierietis tika solīts, tā šonedēļ dzīvē noticis – Valmierā durvis pirmdien vēra jaunais Veterinārijas centrs, kas ar paš­māju būvfirmas Ekers celtnieku gādību tagad iemājojis mūsdienīgi pārbūvētās un atbilstoši iekārtotās bijušā bāra Putniņi telpās.

Latvija dzīvo pēc "Citu zēnu" motīva

16.Jūnijs, 2022
Viedokļi
Laikrakstā

Šoreiz par mūsu krāsaini ģērb­tajiem un skatuviski šiverīgajiem puikām nemīlīgo kārtējo Eirovīziju nerunāsim, jo atslēgas vārds šodienas komentārā ir latviešu hiphopa un poprepa grupas Citi zēni pirmā skatuves grāvēja nosaukums – Vienmēr kavēju.  

Labāk iztiksim bez "bučas"!

15.Jūnijs, 2022
Viedokļi
Laikrakstā

Uz redakciju zvana satraukts autovadītājs, vīrs ar stāžu pie sava spēkrata stūres, un pauž emocijas par situāciju, kuru piedzīvojis auto stāvlaukumā pie mazā veikala Rimi (bijušā Supernetto) Rubenes ielā Valmierā.

Latvijā – lēni un dārgi

14.Jūnijs, 2022
Ekonomika
Laikrakstā

Kā secinājusi Valsts kontrole, Latvijā pašlaik ar kavēšanos veido nepārdomātu un dārgu bioloģisko atkritumu apsaimniekošanas sistēmu. Revīzija apliecina, ka pašlaik Latvijā veidotā bioloģisko atkritumu apsaimniekošanas sistēma nav samērīga, efektīva un ekonomiski pamatota.

"Fēniksa" treniņā – vācu treneris

10.Jūnijs, 2022
Sports
Laikrakstā

Pagājušajā nedēļā ceturtdien regbija kluba Fēnikss treniņā Brenguļos bija īpašs notikums – šo nodarbību vadīja viens no Latvijas nacionālās izlases regbijā-7 treneriem vācietis Karstens Segerts (Carsten Segert). 

Vecatē Ezerupē darbs dzen darbu

9.Jūnijs, 2022
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Var teikt, ka Vecates laivu bāzes Ezerupe saimnieks un viens no līdzīpašniekiem ARMANDS RAITUMS savos 58 gados ir vīrs  īstajā vietā, kurš šobrīd te, Salacas krastā dažus kilometrus lejpus Burtnieka, stabili stāv ar abām kājām.

Mototransporta līdzekļu skaits pieaug straujāk

8.Jūnijs, 2022
Rūcamlapa
Laikrakstā

Latvijā ik gadu pieaug divriteņu (arī trīsriteņu) spēkratu popularitāte. Līdz ar aktīvās motosezonas sākumu strauji palielinās arī apdrošināšanas sabiedrībā ERGO pieteikto atlīdzību skaits par transportlīdzekļu bojājumiem un traumām saistībā ar ceļu satiksmes negadījumiem, kuros iesaistīti motocikli vai motorolleri. 

Par to, kā tapa "Gaujas mistērijas"...

2.Jūnijs, 2022
Pilsētās un novados
Laikrakstā

25. Gaujas plostnieku svētku dienas izskaņas kulminācija bija mūzikas un deju oriģināluzvedums Gaujas mistērijas ar Kristapa Krievkalna mūziku mūsdienu deju grupas Buras izpildījumā Strenču brīvdabas estrādē. Izrādē piedalījās mūziķi Miķelis Vīte, Armands Treilihs un Ēriks Upenieks, solisti Elīna Ose, Laura Leontjeva, Matīss Tučs un Tomass Sergejevs no kora ANIMA.

Plostam jāiet plosta ceļš!

2.Jūnijs, 2022
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Tā allaž teikuši Gaujas plostnieki. To 21. maijā atkal atcerējās visi tie, kuri piedalījās pēc kārtas nu jau 25. Gaujas plostnieku svētkos starptautiskajā plostnieku pilsētā Strenčos, kas pirmo gadu šo pasākumu atzīmēja jau kā lielā Valmieras novada pilsēta.

Saule kā "cirpšanas" objekts

1.Jūnijs, 2022
Viedokļi
Laikrakstā

Viņnedēļ iznāca aprunāties ar Latvijā pazīstamu uzņēmēju, kurš ne pirmo gadu darbojas vietējā biznesā, sekmīgi strādājot eksporta tirgos ar pārtikas produktiem konservu nišā.

Startē 7×7 futbols

27.Maijs, 2022
Sports
Laikrakstā

Šovasar Latvijas virslīgas čempionātā mūs ar uzvarām priecē Valmiera FC futbolisti, taču jau nākamnedēļ trešdien savu šīs vasaras maratonu uzsāks arī pašmāju amatieru futbols, jo 1. jūnijā ir pirmā kārta Valmieras novada atklātajam čempionātam futbolā 7×7.

Iekšlietas prasās pēc jaunas, ņiprākas slotas

26.Maijs, 2022
Viedokļi
Laikrakstā

9. maijs un tā pēcgarša plānoti neplānotajās aktivitātēs Rīgā Pārdaugavā pie lielā staba Latvijas 14. Saeimas pirmsvēlēšanu gaisotnē rezultējās ar iekšlietu ministres Marijas Golubevas demisiju.

Palīdzība Trostjaņecai Ukrainā

26.Maijs, 2022
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Ukraina joprojām varonīgi cīnās pret Krievijas militāro agresiju. Bojā iet cilvēki, drupās pārvēršas vēl nesen skaistas pilsētas. Izpostīta ir arī Trostjaņeca, un palīdzības akcijā šai Ukrainas pilsētai aktīvi iesaistījušies Valmieras novada iedzīvotāji.