Guntis Vīksna

Guntis Vīksna

Pirmais valmierietis Dakaras rallijreidā. I

12.Aprīlis, 2024
Vīru lietas
Laikrakstā

Šoreiz parunāsim par tādu motoru pasaulē populāru sacīksti kā Dakaras rallijs (ilgus gadus arī rallijs Parīze – Dakara) jeb bezceļu rallijreids, kas pirmoreiz norūca tālajā 1979. gadā.

Nākamnedēļ – uz Ķīpsalu!

10.Aprīlis, 2024
Rūcamlapa
Laikrakstā

No 19. līdz 21. aprīlim Rīgā starptautiskajā auto industrijas izstādē Auto 2024 Ķīpsalā apmeklētājus priecēs Latvijas auto tirgus eksotiskākie modeļi – britu greznais Aston Martin DB12 un amerikāņu muskuļotais Ford F-150 Raptor, kas būs izstādīti WhatCar.lv ekspozīcijā. Kā zināms, šo izstādi Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT1 rīko katru gadu jau kopš 1995. gada, tātad nākamgad varēsim svinēt šī pasākuma apaļu jubileju.

Politiski pareizais Ziemeļu virziens

9.Aprīlis, 2024
Viedokļi
Laikrakstā

Īsti nezinu, ko tagad teikt tiem, kas vaicās, kurā ielā Valmierā ir mana darba vieta. Jau 36 gadus biju pieradis lepni teikt – strādāju Andreja Upīša ielā 7, kur Liesmas redakcija.

Izaudzis Valmieras basketbolā (1)

5.Aprīlis, 2024
Viesis
Laikrakstā

Viņš savos gandrīz 25 gados ir Latvijas Sieviešu basketbola līgas otrās divīzijas šīs sezonas sudraba komandas galvenais treneris.

Te piebrauc indietis... (1)

20.Marts, 2024
Viedokļi
Laikrakstā

Faktiski jau mūsu atvērtajā sabiedrībā ne par ko vairs brīnīties nevajadzētu, tomēr atzīšos, ka pirmdienas rītā biju nedaudz šokēts.

Būs ielu stāsti arī no Strenčiem

19.Marts, 2024
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Kā zināms, ielas sevī glabā daudzus un dažādus stāstus gan par tajās mītošajiem cilvēkiem, viņu mājokļiem un paradumiem, gan arī par notikumiem, kas piedzīvoti un notiek vēl tagad. 21. marta pēcpusdienā sešos, Pasaules Ūdens dienas priekšvakarā, visi laipni aicināti uz pirmo pasākumu cikla Valmieras novada ielu stāsti gājienu tautā – ainavisku ceļojumu gar Valmieras centrālās ielas – Gaujas – krastiem.

Valmieriešiem arī pret Raplu 2:0!

19.Marts, 2024
Sports
Laikrakstā

Sestdien septīto panākumu Pafbet Latvijas – Igaunijas basketbola līgas čempionātā izbraukuma spēlē Igaunijā izcīnīja Valmiera Glass/Vidzemes Augstskolas basketbolisti, arī otro reiz šosezon (pirmoreiz 6. oktobrī Valmierā pagarinājumā ar 77:75) pieveicot AVIS UTILITAS Rapla vienību.

Valmieriešiem 2:0 pret Pērnavas ostiniekiem

15.Marts, 2024
Sports
Laikrakstā

5. marta vakarā Valmiera Glass/Vidzemes Augstskolas basketbolisti kārtējā Pafbet Latvijas – Igaunijas līgas regulārā čempionāta mačā iepriecināja rūjieniešus, jo tieši šajā mūsu novada basketbola pilsētā pie Rūjas otro reizi šosezon apspēlēja Pērnavas komandu, izcīnot otro panākumu pēc kārtas un sesto sezonā!

Vārnas vai... dāmas?

13.Marts, 2024
Viedokļi
Laikrakstā

Sabiedrība attiecībā pret mūsu mazajiem brāļiem – reizēm četr­kājainiem, reizēm arī divkājainiem, bet visādā ziņā mīļiem radījumiem – ir dažāda.

Rūjienas Maxima – vēl ērtāka pircējiem

12.Marts, 2024
Uzņemējdarbība
Laikrakstā

Turpinot izvērst vienoto veikalu konceptu visā Latvijā, kopš 6. marta ievērojamas pārmaiņas piedzīvojis Maxima X veikals Rūjienā, Valdemāra ielā 2. Veikala pārveidē un jaunā koncepta ieviešanā investēti teju 33 tūkstoši eiro, padarot veikalu intuitīvāku un plašāku, nodrošinot ērtāku darba vidi un iepirkšanos iedzīvotājiem.

ZAAO par prioritāti izvēlas klientu

12.Marts, 2024
Uzņemējdarbība
Laikrakstā

Kā zināms, SIA ZAAO sadarbībā ar astoņiem partneriem no Latvijas, Igaunijas un Nīderlandes 2022. gada beigās uzsāka vērienīgu Eiropas Savienības starpreģionu inovāciju investīciju instrumenta projektu Atbalsts transportā izmantojamās zaļā ūdeņraža enerģijas vērtību ķēdes reģionālai attīstībai Igaunijā un Latvijā. Tomēr, analizējot projekta gaitā radušos izaicinājumus, uzņēmums ZAAO pieņēmis lēmumu pārskatīt dalību projektā.

Vēlētājam – pātagu vai burkānu?

12.Marts, 2024
Viedokļi
Laikrakstā

Cik nu vairs tālu līdz 1. maijam, kas tautā vairāk zināma kā līdaku spiningošanas no laivas sezonas atklāšana, tomēr ir arī ļoti būtiska diena Latvijas valstij. 

Deviņu krēslu magnēts

5.Marts, 2024
Viedokļi
Laikrakstā

Nieka trīs mēneši palikuši līdz kārtējai reizei, kad arī Latvijā tautai būs iespēja piemest savu skaliņu Eiropas kopējam ugunskuram.

Vilcieni neripo. Vai ripos galvas?

27.Februāris, 2024
Viedokļi
Laikrakstā

Līgums par 32 jaunu elektrovilcienu piegādi, ko mūsu valsts akciju sabiedrība Pasažieru vilciens un Čehijas kompānija Škoda Vagonka parakstīja 2019. gada vidū, paredzēja, ka pirmie vilcieni tiks piegādāti 2022. gada pirmajā pusgadā, bet līdz 2023. gada beigām pasažieru pārvadājumi tiks veikti jau ar visiem 32 jaunajiem vilcieniem.

Konkurences spožums un posts

23.Februāris, 2024
Viedokļi
Laikrakstā

Manuprāt, konkurence – faktiski tāds obligāts pieprasījums no augšas – dažādās dzīves situācijās ir abpusēji griezīgs ierocis. Konkurences slavināšana mūsu valstī dod arī iespēju nonākt likumdevēju nometnē, kā to pierāda iepriekšējās Konkurences padomes vadītājas Skaidrītes Ābramas veiksmīgā politiķes karjera.