Aizvadīta izcila simtgades sezona

- 21.Jūnijs, 2024
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Aizvadītajā svētdienā, pēc pēdējās šīs sezonas izrādes «Daliņš», Valmieras teātra kolektīvs pulcējās pagaidu mājvietā «Kurtuve», lai atzīmētu simtgades sezonas noslēgšanos.

Šonedēļ tapa zināms, ka sezonu kā izcilu novērtējuši arī teātra jomas profesionāļi, «Spēlmaņu nakts» žūrija. Mūsu teātrim jau trešo gadu pēc kārtas ir visvairāk nomināciju «Spēlmaņu nakts» balvām. Deviņas nominācijas ieguvis iestudējums «Jāzeps un viņa brāļi», septiņas nominācijas izrādei «Pazudušais dēls», bet divas – izrādei «Es arī te, kas man ir jādara», kas pirmizrādi piedzīvoja pērnajā Valmieras vasaras teātra festivālā. Kā vienu no Valmieras panākumu atslēgām žūrijas pārstāve Kitija Balcare minējusi, ka teātris mērķtiecīgi izvēlas darbus un ļoti veiksmīgi tiem piemeklē aktieru sastāvu.

SKATĪTĀJU IEMĪĻOTAIS «Jāzeps un viņa brāļi» jau nospēlēts 29 reizes. Izrādes arī augustā, bet biļetes jau izpārdotas. Iestudējumam 9 nominācijas «Spēlmaņu naktī». Akselam Aizkalnam par Jāzepu nominācija kā Gada labākajam jaunajam skatuves māksliniekamFoto no teātra arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru