Ilze Kalniņa

Ilze Kalniņa

Vēsturiskajā skrējienā krita rekordi

6.Jūnijs, 2023
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Pusnaktī vēl Rīgā, bet agrā rītā stiprākie jau pieskārās Sv. Sīmaņa baznīcas kliņķim. Skrējiensoļojuma Rīga – Valmiera dalībniekiem aiz muguras bija 107 kilometri. Emocijas – no asarām līdz dejām. 

Ģimeni savilka skudrupūznī

2.Jūnijs, 2023
Viesis
Laikrakstā

Rīt no rīta mūsu pilsētā sagaidīsim skrējiensoļojuma Rīga – Valmiera dalībniekus. Pieskāriens Sv. Sīmaņa baznīcas kliņķim nav tikai stāsts par sportiskajām veiksmēm, jo devīto reizi skrējiensoļojums augstu tur labdarības karogu.

Strādā Ukrainas labā

26.Maijs, 2023
Viesis
Laikrakstā

Valmierā ir atklāta Ukrainas Mazo pilsētu asociācijas pārstāvniecība Latvijas Republikā. To vada OKSANA KIRIĻUKA. Ukrainiete no Ukrainkas, kas kopā ar meitām Valmierā ieradās pērnā gada martā. Kara dēļ. Viņa joprojām ir šīs asociācijas Ukrainā izpilddirektore un jau vairāk nekā gadu atrotītām piedurknēm un atvērtu sirdi strādājusi, lai savai valstij būtu klāt, lai savu Ukrainu celtu arī kara laikā. 

Veselība ir drošība

26.Maijs, 2023
Veselība un labklājība
Laikrakstā

«Šī karte un attiecīgais plāns, manuprāt, tas arī ir valsts aizsardzības plāns, jo tieši tāpat, kā mūsu Aizsardzības ministrija pārstāv un karavīri aizsargā mūsu valsti, mediķi aizsargā mūsu cilvēku veselību, un tas ir pats svarīgākais,» rādot slimnīcu karti, neatliekamās palīdzības brigāžu izvietojumu Latvijā un analizējot skaitļus, kur nolasāms, cik ģimenes ārstu piedalās primārās veselības aprūpes sistēmā, pauda veselības ministre Līga Meņģelsone. 

Skola ar rokrakstu

12.Maijs, 2023
Viesis
Laikrakstā

Valmieras Valsts ģimnāzija esot vieta, kur pārspriest pagātni un sapņot par nākotni. Vēsturiskajai ēkai tagad blakus jau pāris jaunas. Viena pavisam svaiga, jo ēku, kur ir mācību telpas un sporta zāle, atklāja vien pirms nedēļas.

Pretstraumnieki

3.Maijs, 2023
Pilsētās un novados
Laikrakstā

«Kamēr mēs mācām bērniem dzīvot, tikmēr bērni to iemāca mums,» šī doma, kas ietverta kokgriezumā, rotā pārsimt gadu vecās «Daudziešu» mājas sienu Kauguru pagastā.