Apiņielā pamazām pošas jurģiem

- 6.Janvāris, 2021
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Pirms pāris mēnešiem Liesmā bija plašāks apraksts par lieliskajām pārvērtībām, kādas notiek Georga Apiņa ielā savulaik uzceltajā un pēc tam pamestajā viesnīcas jaunbūvē. Kopš ēku iegādājusies pašmāju būvniecības firma Aimasa, te patlaban finišam tuvojas kardināli pārbūves darbi, lai bezpersonisku standarta viesnīcu, kā tas sākotnēji bija iecerēts projektā, pārveidotu par mūsdienīgu daudzdzīvokļu namu ar pilnu ērtību paketi katram no 19 dzīvokļu iemītniekiem. 

Galarezultāts plānojuma ziņā būs strikti individuāls katrai šai apdzīvojamajai platībai, taču visos dzīvokļos ir vienāds telpu interjera dizains – gaišs kvalitatīvs un nodilumizturīgs lamināts un gaiši pelēkas sienas visām dzīvojamām telpām, pelēkas flīzes sanmezgliem, kuri aprīkoti ar kvalitatīvu vācu un čehu santehniku, gaiši beicēti Rūjienā tapuši koka rāmji logiem, kuri – tāpat kā lodžiju/balkonu durvis – varbūt nedaudz netradicionālā stilā, izņemot sanmezglus, augstumā ir no grīdas līdz pat griestiem. Visam namam ir autonoma gāzes apkure, dzīvokļos ir siltās grīdas, bet katrā telpā iespējams pieregulēt savu temperatūras režīmu.

MODERNI, KVALITATĪVI, AR INDIVIDUĀLIEM RISINĀJUMIEM. Tā droši var teikt par jauno daudzdzīvokļu namu Valmierā, Georga Apiņa ielā.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru