Ar pludiņa makšķeri

- 2.Augusts, 2018
Sports
Laikrakstā

Tā nu šoreiz sagadījās, ka pēc Valmieras pilsētas svētku dienas un Prāta Vētras koncerta jau nākamajā rītā — svētdien, 29. jūlijā, — Rubenes Anšos notika Valmieras mednieku un makšķernieku biedrības biedru sacensības makšķerēšanā ar pludiņa makšķeri. Neraugoties uz lielo karstumu, sacensību dalībnieku lomi bija līdzīgi kā iepriekšējā gada sacensībās. Tā kā copes mači norisinājās pēc meistarklases noteikumiem, kur izšķirošā ir sacensību dalībnieka izcīnītā vietu summa divās kārtās savā sektorā, tad iznāca, ka ceturtās un piektās vietas dalībnieku kopējie lomi bija lielāki nekā otrās un trešās vietas ieguvējiem.

Laiks nosaukt arī tradicionālo olimpisko sešnieku. Otro gadu pēc kārtas par sacensību uzvarētāju kļuva Jānis Aizups ar vietu summu 2 un lomu 4924 grami, otrais — Rolands Rākins ar vietu summu 4 un lomu 1392 grami, trešajā vietā Kārlis Liepiņš — arī viņam vietu summa 4, taču lomā 1242 grami, ceturtais — Ivars Polis ar vietu summu 5 un lomu 3340 grami, piektais — Imants Saulītis, arī viņam vietu summa 5, taču lomā 3158 grami, sestais — Jānis Grīnbergs ar vietu summu 6 un lomu 964 grami.

Sacensību dalībnieku vārdā vislielākā pateicība Mazā Anša saimniecei Inārai par pusdienām un pusdienošanas vietu — apaļajā vasaras paviljonā, kur karstajā dienā bija tik jauki, ka nemaz negribējās braukt projām.

OLIMPISKAIS ARĪ COPES VĪRIEM! Uzvarētāju sešniekā (no kreisās) Jānis Grīnbergs, Ivars Polis, Imants Saulītis, Rolands Rākins, Jānis Aizups un Kārlis Liepiņš.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru